ebook Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 16352) Ilość stron (szacowana): 560

Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 29.99
Audiobook - najniższa cena: 39.15
wciąż za drogo?
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
-25% 29.99 zł Lub 26.99 zł
33.75 zł Lub 30.38 zł
39.99 zł
44.99 zł
27.89 zł
31.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rozdarty świat. Królowiectwo bez dziedziczki. W trzewiach ziemi pradawny wróg budzi się z tysiącletniego snu.

Dom Berethnet włada Inys od stuleci. Wciąż niezamężna królowa Sabran IX musi wydać na świat córkę, by uchronić swoje królowiectwo przed zgubą – lecz u jej wrót kłębią się skrytobójcy. Ead Duryan, choć jest na dworze od lat i wyniesiono ją do rangi damy dworu, pozostaje lojalna jedynie wobec tajemniczej organizacji czarodziejek. Ma za zadanie strzec Sabran przed zakazaną magią.

Po drugiej stronie mrocznego morza Tané jest gotowa poświęcić wszystko, by zostać jeźdźcem smoków, ale los zmusza ją do podjęcia decyzji, która może zniszczyć jej życie.

Wschód i Zachód nie potrafią się wyzbyć wzajemnej wrogości nawet w obliczu wzbierających sił chaosu, żądnych na zawsze odmienić oblicze świata.

Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1 od Samantha Shannon możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kilka lat temu bardzo popularna seria w Polsce. Liczne recenzje i komentarze zachęciły by sięgnąć po tę serię. Przeczytałam ją dopiero niedawno i bardzo się rozczarowałam. Na początku autorka wprowadza pięć różnych wątków i ja osobiście poczułam się bardzo zagubiona w akcji książki. Nie mogłam się połapać w tylu postaciach, krajach, stronach konfliktu i wierzeniach. Po przeczytaniu całego pierwszego tomu, nadal nie wiem czy pojęłam te różnice i wszystkie funkcje wprowadzonych postaci. Przez pół książki właściwie nie dzieje się nic ciekawego, a pod koniec nagle akcja na akcji. Wydaje mi się, że wykreowany przez autorkę pomysł jest nie do końca przemyślany. Zdecydowanie mogła lepiej opracować świat i skrócić nieco obszerność pierwszego tomu, ponieważ staje się to przegadane i takie jakby to powiedzieć, rozwodnione. Wynudziłam się i rozczarowałam. Nie potrafiłam zanurzyć się w tej historii. Jedyny plus za niektórych bohaterów. Reszta na minus.

  • Awatar

    Przekombinowany świat, drewniane postaci, a momentami brak logiki... No i gdzie te smoki?!

Warto zerknąć