ebook Rysunkowy chłopak
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 773) Ilość stron (szacowana): 352

Rysunkowy chłopak
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 12.90
wciąż za drogo?
-9% 19.95 zł Lub 17.96 zł
31.90 zł
33.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-16% 19.95 zł
23.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pełna dramatyzmu i emocji powieść o zwykłej dziewczynie, którą spotyka wymarzonego mężczyznę.

Od tragicznej śmierci brata Diana z dnia na dzień popada w coraz większą depresję. Dziewczyna nie potrafi cieszyć się z czegokolwiek, a wypadek na uczelni sprawia, że ma ochotę ze wszystkiego zrezygnować, nawet z wymarzonych studiów artystycznych. Jest przekonana, że nie ma siły walczyć o swoją przyszłość, a tym bardziej o siebie. Wtedy poznaje Ryana. Ten jeden moment sprawia, że wszystko się zmienia. Mężczyzna wydaje się być idealny, pomaga jej odnaleźć radość życia i poradzić sobie z problemami.

Czasami jednak nic nie jest takie, jakim się wydaje. Chwile są ulotne, a czasu nie da się zatrzymać.

Czy Diana i Ryan zdołają oszukać przeznaczenie?


Po przeczytaniu tej książki długo dochodziłam do siebie. To coś zupełnie innego, a zakończenie zwaliło mnie z nóg. Spodziewałam się niemal wszystkiego, jednak K.N. Haner znów postanowiła wszystkich zaskoczyć. Emocji zamkniętych w tej powieści nie da się opisać słowami. - Kinga Litkowiec, instagram.com/rhythm_of_my_life_

Dramatyczna, a jednocześnie romantyczna historia, którą K.N. Haner pięknie ubrała w słowa. Gwarantuję Wam, że Rysunkowy chłopak długo nie da o sobie zapomnieć, bo zakończenie po prostu wgniata w fotel! - Izabela Dudziec, instagram.com/world_of_casie

Rysunkowy chłopak to powiew świeżości w polskim new adult. Ta książka zwali Was z nóg i długo nie pozwoli się podnieść. - Emilia Zaręba, podrugiejstronieokladki6.blogspot.com

W swojej nowej powieści K.N. Haner jak zwykle mnie nie zawiodła. Problemy bohaterów i niezwykle zaskakujące zakończenie sprawiły, że nie mogłam dojść do siebie. To oznacza tylko jedno: ta książka jest niesamowita! Polecam gorąco! - Justyna Dziura, coraciemnosci.blogspot.com

Niezwykła i chwytająca za serce historia, która niewątpliwie pozostanie w pamięci czytelników przez bardzo długi czas. K.N. Haner powraca z wyjątkową i zaskakującą powieścią, w której zatraciłam się bez reszty już od pierwszych stron. Rysunkowy chłopak to zdecydowanie jedna z lepszych książek tego roku! Gorąco polecam! - Katarzyna Chrześcijan, instagram.com/kasia_recenzuje

Rysunkowy chłopak od K. N. Haner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Od tragicznej śmierci brata Diana z dnia na dzień popada w coraz większą depresję. Dziewczyna nie potrafi cieszyć się z czegokolwiek, a wypadek na uczelni sprawia, że ma ochotę ze wszystkiego zrezygnować, nawet z wymarzonych studiów artystycznych. Jest przekonana, że nie ma siły walczyć o swoją przyszłość, a tym bardziej o siebie.

Wtedy poznaje Ryana. Ten jeden moment sprawia, że wszystko zaczyna się zmieniać. Mężczyzna wydaje się być inny i stara się jej pomóc, ale czasami nic nie jest takie, jakim się wydaje. Chwile są ulotne, a czasu nie da się zatrzymać.

Podaruj mi ten rok, a przyrzekam, że pokażę ci, jakie życie potrafi być piękne.

Jak zawsze, z ogromnym zapałem rzuciłam się na najnowszą książkę K.N. Haner i nie było dla mnie żadnym zaskoczeniem, że po przekroczeniu początkowych stron, przepadłam w opowieści bez pamięci. Szczerze mówiąc, byłam na to przygotowana, zdążyłam nawet zapewnić sobie kilka spokojnych godzin, by móc się w pełni oddać tej uzależniającej i niebywale emocjonalnej torturze. Już sam wstęp gwarantuje rozbrajającą jazdę bez trzymanki, wiedziałam, że będzie boleśnie, złudnie i przejmująco, ale to, co swoim czytelnikom zafundowała autorka, przekracza chyba wszystkie możliwe granice. Całe życie potrafi się odmienić w jednej sekundzie i to właśnie ta sekunda zmiażdży wasze serca i pozostawi w całkowitym oszołomieniu. Rysunkowy chłopak wielokrotnie wprawi was w zdumienie, ale finał tej przeszywającej opowieści to najpotężniejsza niespodzianka, jaką kiedykolwiek zafundowała mi lektura. A my, uzależnione od silnych, obezwładniających emocji czytelniczki przecież kochamy być tak oszałamiane i zdezorientowane, prawda?


Był dla mnie jedynym wsparciem i moją jedyną nadzieją. W tym momencie oddałam mu całe swoje serce. Mógł je zmiażdżyć i mnie zniszczyć, ale wierzyłam, naprawdę wierzyłam, że tego nie zrobi. W jego oczach widziałam wszystko, czego pragnęłam. Miłość, szacunek i bezgraniczne oddanie.

Nie ma szans na przeszywającą na wskroś historię bez wyjątkowych, pokiereszowanych przez los postaci, z którymi będziemy przeżywać wszystkie rozterki, kolejne przeciwności i złośliwości niesprawiedliwego losu. Nie może również zabraknąć nadziei na lepsze jutro, dlatego pokrzywdzona, boleśnie doświadczona Diana spotyka na swej drodze prawdziwego anioła. Niestety, w życiu szczęście wcale nie jest na wyciągnięcie ręki, a pewne osoby spotykamy w niewłaściwym czasie. Gdy nadzieja okazuje się zwykłym złudzeniem, nie trudno o niewłaściwe decyzje, które mogą zaważyć na całej przyszłości. Postacie stworzone przez autorkę to ludzie tacy jak my, poturbowani, zmagający się z demonami przeszłości i życiową niesprawiedliwością, pragnący miłości i szczęścia, walczący o marzenia, właśnie dlatego tak szybko i silnie się z nimi utożsamiamy, odbierając naszkicowaną opowieść niczym swoją własną. Niestety, im mocniej się zaangażujemy, tym bardziej rany zadawane Dianie będą bolały, natomiast zakończenie może nawet roztrzaskać delikatne serce w najdrobniejszy pył, niemożliwy już do całkowitego zebrania. Tak, K.N. Haner postanowiła po raz kolejny emocjonalnie zmiażdżyć swoje czytelniczki i udowodniła, że nie cofnie się przed niczym, byle osiągnąć swój cel.

To niedorzeczne pragnąć kogoś tak bardzo pierwszy raz i nie móc pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa.

Nie da się ukryć, że powieść nie byłaby tak przeszywająca, gdyby nie nadzwyczaj sugestywne pióro pisarki. Niczym prawdziwy wirtuoz gra na czytelniczych emocjach, zwodzi, manipuluje, uspokaja ciszą i nadzieją na szczęśliwy finał, po to, by po chwili brutalnie odebrać wiarę w sprawiedliwość i łagodność ludzkiego losu. Wszelkie uczucia są niemal namacalne, obezwładniają, bywają wręcz nie do zniesienia, niestety już nie ma szans, by się od nich uwolnić. Tak jak główna bohaterka jesteśmy skazani na łaskę pisarki, a ona bezdusznie zadaje nam kolejne ciosy lub mami złudzeniami, że jeszcze wszystko może się udać, by po chwili odebrać praktycznie każdy nadający życiu sens element. Jestem pewna, że wszyscy czytelnicy zaangażują się w tę historię wyjątkowo mocno i zapamiętają ją na bardzo długo.

-Jedni mają szczęście, inni go nie mają-stwierdziłam.
-Dla każdego szczęście to co innego, Diano.


Rysunkowy chłopak jest moim zdaniem książką pułapką, bo pod pozornie subtelną opowieścią podstępnie ukrywa się przeszywająca na wskroś bomba emocjonalna, która już od pierwszych stron skutecznie obezwładnia nieświadomego czytelnika i stopniowo kruszy jego wrażliwe serce, po to, by na koniec zadać finalny, nokautujący cios, po jakim nie będą w stanie pozbierać się nawet najsilniejsi. Jest to kolejna fenomenalna, zadająca emocjonalne tortury, nasączona trudną tematyką i dopieszczona świetnymi portretami psychologicznymi powieść utalentowanej K.N. Haner, która za każdym razem udowadnia, że uwielbia rozpieszczać czytelniczki niebanalnymi niespodziankami, jakie pozostają w pamięci i sercu na bardzo długo. Jeśli kochacie obezwładniające, emocjonalne rollercoastery, na dodatek uwielbiacie być zaskakiwani, koniecznie musicie poznać najnowszą powieść Królowej Dramatów! Polecam całym sercem!

Ocena: 6/6
©Z fascynacją o książkach
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć