Cienie Nocnego Targu
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 7969)

Cienie Nocnego Targu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.74
wciąż za drogo?
30.15 złpremium: 16.75 zł Lub 16.75 zł
19.90 zł
26.13 zł
28.48 zł Lub 25.63 zł
33.50 zł Lub 30.15 zł
-54% 13.74 zł
26.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Autorka bestsellerów Cassandra Clare opublikowała nowy ekscytujący zbiór opowiadań o Jemie Carstairsie, który przemierza Nocne Targi na całym świecie. Cienie Nocnego Targu to kolejne dzieło ze świata Nocnych Łowców.

Nocny Targ jest miejscem spotkań faerie, wilkołaków, czarowników i wampirów. Podziemni sprzedają tam i kupują magiczne przedmioty, dobijają mrocznych targów i szeptem przekazują sobie tajemnice, którymi nie chcą się dzielić z Nefilim. Jednakże przez dwieście lat Nocne Targi odwiedzał także regularny gość z Miasta Kości, położonego w samym sercu świata Nocnych Łowców: brat Zachariasz – jako Cichy Brat – jest zaprzysiężonym strażnikiem praw i wiedzy Nefilim. Dawniej był jednak Nocnym Łowcą znanym jako Jem Carstairs, a jego ukochaną była – i nadal jest – czarownica Tessa Gray. Przez wiele lat Jem przeczesuje Nocne Targi w poszukiwaniu pamiątki ze swojej przeszłości.

Wyrusz w tę podróż razem z Jemem i poznaj – rzucone na tło mrocznych knowań i przepychu Nocnego Targu – historię nieszczęśliwej miłości Anny Lightwood, dzieje wielkiego grzechu Matthew Fairchilda oraz wojenne losy Tessy Gray. Valentine Morgenstern kupuje tam duszę, a dusza młodego Jace’a Waylanda znajduje bezpieczne schronienie. Na Targu ukrywa się zaginiony dziedzic i ukochany duch, ale gdy sprzedasz swoje serce, nikt nie będzie mógł się ocalić, nawet brat Zachariasz.

Cienie Nocnego Targu od Sarah Rees Brennan, Cassandra Clare, Maureen Johnson, Kelly Link, Robin Wasserman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Przyszłość nie jest ustalona. Jeśli widzimy przed sobą ścieżkę, której nie chcielibyśmy wybrać, to możemy wybrać inną. Inną przyszłość.
Najdzielniej walczymy, kiedy niebezpieczeństwo zagraża temu, co jest nam droższe niż własne życie.
Każdy, kto mówi, że kobiety są słabe, boi się, że są za silne.
Czasem zranieni ludzie ranią innych.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć