Zmiany
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.49 / 5.00
liczba ocen: 91756
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.50 złpremium: 20.10 zł
28.47 zł
28.48 zł
28.48 zł
33.50 zł
Pozostałe księgarnie
-32% 20.44 zł
28.47 zł
29.82 zł
33.50 zł
Opis:

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) magicznego prywatnego detektywa działającego w Chicago. Okazuje się, że nasz „zwyczajny” świat jest pełen dziwacznych i zaczarowanych stworzeń, a większość z nich nie ma dobrych zamiarów wobec ludzi. Tutaj do akcji wkracza Harry.

Nawet wieloletnia kariera pełna śmiałych ucieczek i nadnaturalnych potyczek nie przygotowała Harry’ego na coś takiego. Mściwa wampirzyca porwała jego córkę, o której istnieniu nie wiedział. Co więcej, ta sama wampirzyca zamierza wykorzystać krew dziecka podczas brutalnego rytuału, który ma na celu uśmiercenie Harry’ego, jego byłej partnerki Susan i ich dziecka.
Wobec braku sojuszników Harry musi znaleźć nowe źródło siły. W przeszłości zawsze istniała granica, której nie przekraczał, i nigdy w pełni nie uwolnił swoich mrocznych mocy. Ale dotychczas walczył tylko o własne życie.

Zmiany od Jim Butcher możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
CYTATY:
Prawda zazwyczaj wychodzi na światło dzienne w najgorszym możliwym momencie.
Zawsze należy liczyć na najlepsze, ale być gotowym na najgorsze.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć