Tak smakuje miłość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.15 / 5.00
liczba ocen: 20
cena: 19.14
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.90 złpremium: 19.14 zł
-19% 19.14 zł
25.52 zł
27.11 zł
31.89 zł
Pozostałe księgarnie
20.73 zł
20.74 zł
24.71 zł
25.10 zł
25.12 zł
25.52 zł
27.10 zł
27.11 zł
29.00 zł
31.89 zł
31.90 zł
Opis:

Podobno ludzie mogą popełnić dwa błędy po rozstaniu. Albo uciekają od świata i ludzi, albo zbyt szybko wchodzą w kolejne związki. Ola zamierza popełnić je oba. Tylko który najpierw?

Teściowa Oli odkryła na stare lata nową pasję - wróżbiarstwo. Któregoś dnia stawia karty swojemu synowi. Niestety, przyszłość jawi się w czarnych barwach. Za radą kart (i mamusi), mąż Oli odchodzi.

Choć Ola jest znaną blogerką kulinarną i nie istnieje danie, którego nie potrafiłabym przygotować, nie zna tego najważniejszego przepisu - na miłość…

Ola wraca w rodzinne strony, by wyremontować stary dom pośrodku lasu i obiecuje wyjść za pierwszego mężczyznę, który zechce tam z nią zamieszkać. Przychodzi jej do głowy tylko jeden zawód, jaki pozwala na pracę w dowolnym miejscu - pisarz. Choć pomysł był tylko żartem, niedługo później na horyzoncie pojawia się młody i przystojny autor powieści z dreszczykiem…

Pierwsza część nowej serii Agaty Przybyłek o miłości, która ma wiele smaków.

Tak smakuje miłość od Agata Przybyłek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Recenzje blogerów
Jest to pierwszy tom nowej serii o miłości. Książkę czyta się wyśmienicie i już nie mogę się doczekać tomu drugiego :) Zapraszam na moją opinię o najnowszej książce Agaty Przybyłek.

Ola to szczęśliwa, bezdzietna mężatka przed trzydziestką, a na dodatek bardzo znana blogerka kulinarna. Niestety cały świat Oli zawala się przez jej teściową, która na stare lata odkryła nową pasję - wróżbiarstwo i nawet skończyła zaoczne studia z parapsychologii. Pewnego dnia kobieta postawiła tarota i odkryła, że jej syn musi się rozwieść, bo inaczej czeka go... śmierć. Śmieszne nie? Niestety nie dla Oli, gdyż jej mąż Krystian słucha się mamusi i odchodzi od żony bez oglądania się na siebie.

Co może zrobić młoda kobieta, która z tak głupiego powodu zostaje sama? Może wynieść się na wieś (jak to często bywa w książkach) i zaszyć się gdzieś sama w głuszy.... Ten punkt udaje się osiągnąć, choć też nie jest to łatwe. Może też wejść w nowy związek... tylko kto zechce z nią mieszkać na takim zadupiu? Ola sobie wymyśla, że np. gdyby poznała jakiegoś pisarza to może on, jak i ona, pracować z każdego miejsca. Los tak się kręci, że życie Oli szybko zmienia się o 180 stopni, ale nic więcej nie napiszę, żeby wam nie psuć przyjemności z czytania. Nie napisałam nic więcej oprócz tego co jest na okładce książki. Czytanie na pewno wprawi was w cudny nastrój, poprawi humor i na waszej twarzy zagości uśmiech.

Kiedyś w studni było o wiele więcej wody niż dzisiaj, ale mimo wszystko Ola uśmiechnęła się lekko, zaglądając do środka. Miała wrażenie, że przeniosła się do czasów dzieciństwa i poczuła błogość. Delikatny wietrzyk podwiewał jej sukienkę, a do uszu dolatywało przyjemne bzyczenie owadów latających wokół lipy, która powoli zaczynała już kwitnąć. To wszystko sprawiało, że ogarniał ją spokój. Czego można chcieć więcej?

Książka jest przede wszystkim o różnych rodzajach miłości. Autorka ma ogromny dar opisywania z pozoru zwykłych rzeczy w taki sposób, że poruszają one najczulsze struny w sercu. Rodzinny dom Oli to taka miejscówka, która na myśl od razu przywiała mieszkanie moich rodziców...

-Stary piernik - mruknęła jeszcze raz czy dwa matka, ale gdy trzeba było, podała mężowi cukier, żeby osłodził herbatę i pogładziła go po policzku. Tak smakuje miłość, myślała Ola, patrząc na nich z uśmiechem.

Książkę czyta się zdecydowanie za szybko... Coś czuję, że to będzie moja ukochana seria, gdyż Olę polubiłam najbardziej z dotychczasowych bohaterek literackich pani Agaty. Autorka mocno przyśpieszyła na końcu powieści, przez co zachęca do sięgnięcia po drugi tom. Mam wrażenie, że każda kolejna seria książek autorki podoba mi się coraz bardziej. W sumie to świetna wiadomość, bo wiadomo, że wiele jeszcze przede mną do przeczytania. Jeśli jeszcze nie znacie twórczości autorki a lubicie powieści obyczajowe to gorąco was zachęcam do sięgnięcia po jej książki. A jeśli znacie twórczość pani Agaty i wam się podobały poprzednie jej książki, to ta bez dwóch zdań zdobędzie wasze serce.

Ocena: 5+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć