ebook Splecione letnie sny
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 21)

Splecione letnie sny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.35
-31% 15.35 zł Lub 13.82 zł
-44% 15.40 zł
27.90 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
15.35 zł
20.87 zł
21.15 zł
23.70 zł
23.72 zł
23.72 zł
25.50 zł
27.90 zł
27.90 zł
Inne proponowane

Niezapomniane lato w Jagodnie. Weronika wie, że przeszłości nie da się wymazać z pamięci, ale można sprawić by poplątane losy ułożyły się na nowo. Przeznaczenie kieruje ją do dworku w Jagodnie gdzie prowadzi warsztaty z tkactwa i zaprzyjaźnia się z panną Julią.

Nić porozumienia między kobietami sprawia, że zwierza się hrabiance z sekretu, który zmienił jej całe życie. Przypadkowym świadkiem rozmowy jest Małgorzata. Tajemnice Weroniki przypominają jej o własnym nieszczęśliwym dzieciństwie i stają się początkiem nieporozumień. Czy Małgorzacie uda się pogodzić z przeszłością?

W życiu pozostałych bohaterów Stacji Jagodno również szykuje się wiele zmian i wyzwań. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko o nie zawalczyć, bo w najpiękniejszych historiach jakie pisze Karolina Wilczyńska splatają się ze sobą chwile radosne i smutne, jednak miłość zawsze zwycięża!

Splecione letnie sny od Karolina Wilczyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Stacja Jagodno, to jedna z niewielu obyczajowych serii, po którą miałam przyjemność sięgać dość systematycznie. Od samego początku miałam też do tej serii ogromny sentyment. Tym mocniej cieszę się, że ponownie zajrzałam do bohaterów Karoliny Wilczyńskiej, by dowiedzieć się jak ostatecznie potoczą się ich losy.

O czym jest książka?

U bohaterów Stacji Jagodno szykują się spore zmiany. Do dworku przyjeżdża Weronika, która nie może pogodzić się z błędami przeszłości. Szybko zaprzyjaźnia się za to z panną Julią, której zwierza się, że swojego sekretu. Wyjawienie go hrabiance, wpłynie na relacje panujące w Jagodnie i spowoduje niemałe zamieszanie. Dworek z kolei za sprawą warsztatów z tkactwa zaczyna tętnić życiem. Pozostałych bohaterów, także zaskoczą zmiany, które szykuje dla nich życie. Czy wszyscy będą na nie gotowi?

Moja opinia

Splecione letnie sny to podobno ostatni, zamykający tom cyklu Stacja Jagodno, którego chyba wielu czytelniczkom nie trzeba przedstawiać. Dla tych, które nie miały przyjemności do tej pory poznać bohaterów tej serii napiszę tylko, że jest to bardzo emocjonalna, niezwykle życiowa opowieść. Odnajdziemy w miej miłość, szczęście, łzy, tęsknoty, ale także radości i sukcesy. Wszystkiego po trochu, jak to w życiu. Nie znajdziemy za to w tej książce ogromnych fajerwerków. Wprost przeciwnie, akcja płynie dość senne, jednak to właśnie ta spokojność, sielskość i prostota jest moim zdaniem powodem, dla którego seria cieszy się takim powodzeniem. Zdecydowanie, jest w niej coś kojącego. Jak plaster miodu na duszy.

Bardzo urzeka mnie w tej powieści, jak i w całej serii, to że jest ona dokładnie taka jak życie. Czasem bez fajerwerków, czasem z wielkimi emocjami. Gdy wszystko wydaje się układać, los dodaje kolejnych zmartwień i zmagań, by ostatecznie i tak otulić nadzieją. Myślę, że naprawdę wiele kobiet, może przejrzeć się w losach bohaterów, jak w lustrze.

Niezmiennie podoba mi się również styl autorki. Prosty, bazujący na emocjach, ale nie patetyczny czy górnolotny. Taki kobiecy ciepły, serdeczny, często z przymrużeniem oka.

Komu polecam?

Splecione letnie sny to zdecydowanie powieść dla kobiet, które potrzebują się wyciszyć, odpocząć od zgiełku. Wielbiciele obyczajówek zdecydowanie powinny być tą powieścią zachwycone.

Podsumowanie

Splecione letnie sny to moim zdaniem idealna pozycja na przedłużenie lata. Można przeczytać ją oddzielnie, jednak ja z całego serca polecam Wam poznać tę serię od początkowych tomów. Warto.

Ocena: 4+/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć