ebook Czerwone Żniwa: Uderzenie wyprzedzające
3.13 / 5.00 (liczba ocen: 68)

Czerwone Żniwa: Uderzenie wyprzedzające
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 32.99
32.99 zł
Inne proponowane

Trwa zimna wojna. Zachód i Wschód groźnie szczerzą kły. Zastępcze konflikty toczone są na polach bitew w Azji i Afryce. Europa cieszy się względnym pokojem. Tutaj zimna wojna nigdy nie nabrała poważnie niebezpiecznej temperatury.

A gdyby historia potoczyła się inaczej? 

Jak wówczas wyglądałaby rzeczywistość, w której „nasi chłopcy”, wyrwani ze swoich domów, ginęliby na froncie? 

„Czerwone żniwa” to osadzona w latach 60. XX wieku, wizja alternatywnej rzeczywistości, w której NATO i Układ Warszawski stają przeciw sobie. Szpiedzy obu stron przestają przestrzegać jakichkolwiek zasad, bo reguły diametralnie się zmieniły. Polscy komandosi zostają rzuceni do straceńczych ataków w pierwszych dniach walk, a specjalna, głęboko utajniona jednostka dywersyjna UW wyrusza w misję, która może zadecydować o losach wojny. Wojny, która skrywa niejedną tajemnicę. Na przykład tę, dlaczego naprawdę musiała wybuchnąć.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Czerwone Żniwa: Uderzenie wyprzedzające od Paweł Majka, Radosław Rusak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Najpierw pretensja. Spodziewałem się książki w rodzaju powieści Toma Clancy'ego, dostałem fantastykę - nie rozumiem dlaczego wydawca wprowadza w błąd opisem. Teraz uwaga do Autora - w 1964 nie było takiej formacji jak Żandarmeria Wojskowa ( ŻW ), jej rolę pełniła WSW ( Wojskowa Służba Wewnętrzna ), nawet jak na fantastykę do błąd rażący. Całość dobrze napisana, z tajemnicą na początku, potrafi zainteresować na tyle, że pragnie się poznać zakończenie. Dla lubiących nierealne tajemnice.

Warto zerknąć