ebook Zapach Boga
4.24 / 5.00 (liczba ocen: 36)

Zapach Boga
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
Wydawca:  Wydawnictwo Znak
E-book - najniższa cena: 16.50
16.50 zł
Inne proponowane

Jak do tej pory oddawałem krew tylko do badań. Kiedy cierpiałem dla Kościoła? Nigdy! To ja mam iść do swojego mieszkania, włączyć ciepłą wodę, usiąść w fotelu, wyciągnąć kiełbasę krakowską i oglądać dziennik? Zawróciłem. Wszedłem do bloku, poprosiłem, żeby wszyscy poszli, bo to co zamierzałem zrobić to przestępstwo. Nie chciałem, żeby ponosili konsekwencje. Po wielu problemach włączyłem prąd, zostawiłem kartkę z informacją, że to zrobiłem ja. A do wojewody napisałem sms-a, że ponoszę wszystkie konsekwencje: nie byłem pijany, nie byłem pod wpływem narkotyków, to jest rzecz związana z Ewangelią.

Szokujące?

Konrad Krajewski robi to, bo uważa, że ludziom trzeba pomagać dziś, a nie jutro, że trzeba się dzielić tym, co mamy najdroższego! O sobie mówi, że jest jak „pogotowie ratunkowe Franciszka”. O nim mówią - kardynał ubogich, biskup ulic i cierpienia, jałmużnik i „Robin Hood papieża”.

Konrad Krajewski, choć woli pozostać w cieniu, w sposób konkretny pokazuje, czym jest chrześcijaństwo, bo sam na co dzień żyje Ewangelią. A to, co mówi i to, co robi zobowiązuje do naśladowania i działania.

Szokuj! Bądź wolny i rób dobro!

Wstęp i opracowanie Krzysztof Tadej.

Zapach Boga od Konrad Krajewski, Krzysztof Tadej możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Miłosierdzie wyprzedza sprawiedliwość.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Jałmużnik Papieża, Kardynał, Robin Hood Ojca Świętego, wspomina i tłumaczy. To się bardzo lekko czyta, lekko czytać o ciężkich rzeczach w tym przypadku się nie wyklucza. Sprawy poważne a pióro lekkie. Kardynał to taki Boży szaleniec i chwała Panu, że są tacy. "Zapach Boga" serdecznie polecam.

Warto zerknąć