ebook Niezbity dowód
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 1056)

Niezbity dowód
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.12
34.00 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
27.20 zł Lub 24.48 zł
34.00 zł
34.00 zł Lub 30.60 zł
23.12 zł
27.18 zł
27.20 zł
28.53 zł
28.90 zł
28.90 zł
30.26 zł
30.60 zł
31.00 zł
34.00 zł
Inne proponowane

Zwykły człowiek. Nadzwyczajne zadanie. Oni są gotowi zabić, by to dostać. On jest gotowy zginąć, by to zatrzymać. Mrożący krew w żyłach thriller, którego główny bohater podejmuje poszukiwania odpowiedzi na pytania ostateczne.

„Panie Hunter, nie jestem szaleńcem, proszę mnie wysłuchać. Powiedziano mi, że jest pan jedyną osobą, która może potraktować mnie poważnie. Mam niepodważalny dowód na…”

Niewiele brakowało, a reporter śledczy Ross Hunter zlekceważyłby telefon, który mógł odmienić jego życie i cały świat. Dzwoniący mężczyzna przedstawia się jako doktor Harry F. Cook i twierdzi, że posiada dowód na istnienie Boga.
Co mogłoby być takim dowodem? A przede wszystkim, jakie byłyby konsekwencje, gdyby się okazało, że jest on niepodważalny? Ross Hunter bada sprawę, chociaż wie, że wielu ludziom bardzo by się nie podobało, gdyby słowa Cooka się potwierdziły. I że mogą się znaleźć tacy, którzy nie cofną się przed niczym, by pokazać światu dowód... lub go zniszczyć.

Niezbity dowód od Peter James możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Peter James dowodzi swego geniuszu

Niezbity dowód doskonale dowodzi geniuszu Petera Jamesa. Nakładem Wydawnictwa Albatros ukazał się thriller spiskowy, który pochłonie czytelnika miłującego się w zaszyfrowanych zagadkach. Wraz z dziennikarzem Rossem Hunterem przemierzać będziemy w poszukiwaniu dowodów na istnienie Boga. Wraz z bohaterem, który nie boi się trudnych wyzwań podążać będziemy kluczem zagadek by uchronić świat przed ostateczną zagładą. Gdy do jego rąk trafia tajemniczy skrypt, wówczas jego myśli krążą wokół tajemnicy istnienia. Jak wiele Ross poświęcić będzie musiał tej sprawie? Czy zapłaci najwyższą cenę, by poznać prawdę zapisaną w manuskrypcie? Czy jego żona i ich nienarodzone dziecko są w niebezpieczeństwie?

Dziennikarz nie tylko dąży do rozwikłania zagadki, lecz również naraża się interesom miliardera proroka. Przekonajcie się i chwyćcie Niezbity dowód i dajcie ponieść się tej historii. Peter James dzięki tej książce porównywany jest do Dana Browna. Napiszę krótko – Dan Brown ma równego sobie kompana w tworzeniu historii przepełnionych zagadkami, których odkrywanie niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Co rusz, zwroty akcji napełniają nas trwogą o życie bohatera, a my sami przecieramy oczy ze zdumienia, mocno zaciskając ręce od namiaru emocji. Peter James dowiódł, że jego kreatywność intryguje niczym największe niezbadane tajemnice ludzkości. Pochłania naszą ciekawość, która z każdą stroną zatraca się w tej zmyślnie skonstruowanej fabule.

Dotychczas Autor ujął mnie swą twórczością kryminalną, lecz dziś mogę jasno stwierdzić, że posiada niebywały talent do rysowania intrygujących teorii spiskowych, które zmuszają nas do podjęcia wewnętrznego zastanowienia się nad najważniejszymi pytaniami dotyczącymi naszej egzystencji. Podczas lektury tej książki, w naszym umyśle kłębi się wiele pytań, a odpowiedzi na nie, nie są do końca jednoznaczne. Jedno jednak jest pewne, podczas czytania tej powieści czeka nas wiele emocjonujących chwil i rozważań. Niezbity dowód to bez wątpienia powieść, która zasługuje na ekranizację. I mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Mam nadzieję, że ta recenzja doskonale dowiodła temu, że Peter James potrafi zaintrygować czytelnika i rzucić go w wartki nurt elektryzującej historii. Historii istnienia ludzkości, która od zarania dziejów jest tematem badań. Niech ta książka będzie taką cegiełką w podejmowanych działaniach.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Akcji tutaj nie brakuje, bo chociaż James daje nam momentami chwilę wytchnienia i czas na przeanalizowanie wszystkich faktów, to mimo wszystko to całe napięcie, chwile niebezpieczeństwa i cała ta zagadkowa otoczka omamiają czytelnika. Jest to ten rodzaj historii, przy którym łatwo można stracić poczucie czasu. To mocno angażująca książka, ale warta każdej godziny, którą na nią poświęcicie.

Cała recenzja na blogu: Niezbity dowód

Ocena: 5/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć