ebook Cynamon, kłopoty i ja
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 201) Ilość stron (szacowana): 384

Cynamon, kłopoty i ja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.49
31.20 złpremium: 18.72 zł Lub 18.72 zł
25.49 zł Lub 22.94 zł
31.20 zł
31.20 zł Lub 28.08 zł
25.99 zł
26.52 zł
26.52 zł
26.52 zł
28.08 zł
28.50 zł
31.20 zł
31.20 zł
Inne proponowane

Witajcie po raz kolejny w zakręconym multiwersum Victorii King! W 2. części cynamonowej serii wystąpi pewien obłąkany gość i jeszcze bardziej obłąkany ptak, a także wymarzony facet (co najmniej jeden), poza tym eksperymentalne sprzęty sportowe, zakochana ciotka i Sen (a może raczej koszmar) nocy letniej. Przekonajcie się, czy Vicky uda się zgłębić tajemnicę swojej wyjątkowej przypadłości!

Odkąd Vicky co pewien czas wpada z wizytą do jednego z paralelnych światów, jej życie bardzo się skomplikowało. Trzeba jednak przyznać, że ma najfajniejszego chłopaka w szkole i czasem bywa też w siódmym niebie, choć nie ma pojęcia, jak powinna się teraz zachowywać. Postanawia więc trochę „poćwiczyć” w skórze swojej sobowtórki. Problem w tym, że dziewczyna nie wie, że wszechświat ma wobec niej własne plany i szykuje jej pewną bardzo specjalną niespodziankę…

Cynamon, kłopoty i ja od Dagmar Bach możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Miałam ogromne szczęście, że całkiem niedawno zapoznałam się z pierwszym tomem przygód Vicky w książce Cynamon, chłopaki i ja, Dagmar Bach. Drugi tom również otrzymałam od wydawnictwa Media Rodzina i także jestem oczarowana.

Już w pierwszym tomie Dagmar Bach była w stanie przekonać mnie do o opowieści o Vicky i jej skokach do równoległych światów, co znów zostało zaprezentowana w tomie drugim. Oczywiście historia nie jest tak niewiarygodnie wymagająca. Moim zdaniem stosunkowo łatwa do naśladowania akcja nie umniejsza całości i możesz ją przeczytać pewnie, jeśli jesteś starszy i może po prostu chcesz zanurzyć się w luźnej, łatwej książce. Niemniej jednak Cynamon, kłopoty i ja jest ekscytującą i bardzo zabawną lekturą. I nie chodzi tylko o skakanie w czasie, ale o rodzinę, przyjaźń i pierwszą miłość.

Styl pisania przyczynia się również do lekkości historii. Dagmar Bach wie, jak pisać w sposób żywy, ale zrozumiały, przy czym znów wnosi wiele żartów. Uwielbiam jej styl pisania, gdyż tak łatwo można się w tej opowieści odnaleźć. Książka pisana z perspektywy pierwszej osoby jest moją ulubioną, dlatego też byłam całkowicie zadowolona.

Główna Bohaterka Victoria to dalej po prostu niesamowicie urocza piętnastolatka, która po raz pierwszy się zakochuje. Bardzo lubię też Konstantina. Nie jest złym chłopcem, nie jest nieosiągalny, nie dba o siebie przez większość czasu i nie zachowuje się tak, jakby był jedynym prawdziwym facetem na świecie, ale jest po prostu zwykłym, normalnym chłopcem z sąsiedztwa. Jest też oczywiście Pauline, najlepsza przyjaciółka Vicky. I przez większość czasu stara się udowodnić, że nie lubi Nikolasa, najlepszego przyjaciela Konstantina. Inni bohaterowie są również niezwykle sympatyczni i autentyczni.

Jeśli podobał ci się pierwszy tom Cynamon, chłopaki i ja to musisz także przeczytać drugi. Dla mnie to już absolutna atrakcja i nie mogę się doczekać trzeciego.

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć