ebook Piszczek: To, co naprawdę jest ważne - audiobook
3 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Piszczek: To, co naprawdę jest ważne - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 9.98
Audiobook - najniższa cena: 10.21
12.08 złpremium: 7.79 zł Lub 7.79 zł
10.21 zł Lub 9.19 zł
12.99 zł
10.26 zł 20% rabatu
11.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Łukasz Piszczek jest niezastąpionym piłkarzem w polskiej reprezentacji narodowej! Jego nazwisko często wymienia się wśród najlepszych prawych obrońców na świecie. Przez wiele lat marzył o karierze napastnika i zdobywał wspaniałe gole jako napastnik. Jednak dopiero kiedy trener wystawił go do gry na bocznej obronie, pokazał światu na co go stać! Sam José Mourinho był pod ogromnym wrażeniem Piszczka i chciał sprowadzić go do Realu Madryt. Dzięki tej książce prześledzicie niesamowitą historię piłkarskiego sukcesu Łukasza. Ten skromny chłopak zaczynał w Gwarku Zabrze, a ponadprzeciętny talent i ciężka praca zaprowadziły go do Borussi Dortmund i gry w drużynie Adama Nawałki. To wciągająca opowieść o pasji i pokonywaniu wielu przeciwności w drodze na szczyt. Autorem biografii jest Jarosław Kaczmarek, zawodowy opowiadacz, który wraz z przyjaciółmi z ""Grupy Studnia O"" przekazuje dzieciom i dorosłym baśnie, legendy i historie współczesne. Dzięki niemu historia życia Łukasza Piszczka nabiera tempa i prawdziwych emocji. Nie zabraknie w niej ciekawostek i anegdot związanych z bohaterem i całym piłkarskim środowiskiem.

Książkę doskonale zilustrowała Grażyna Janecka. Nie zwlekaj i już teraz wyrusz w emocjonującą podróż do świata wielkiego futbolu!

Piszczek: To, co naprawdę jest ważne - audiobook od Jarosław Kaczmarek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć