ebook Prochy Babilonu
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 33915)

Prochy Babilonu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.84
wciąż za drogo?
36.74 złpremium: 23.70 zł Lub 23.70 zł
33.58 zł Lub 30.22 zł
33.58 zł Lub 30.22 zł
33.90 zł
28.84 zł
32.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Szósty tom bestsellerowej serii „The Expanse”. Rewolucja dojrzewająca od pokoleń zaczęła się w ogniu, a skończy się we krwi… „Prochy Babilonu” to doskonała przygodowa powieść science fiction, będąca kontynuacją bestselerowych „Gier Nemezis”.

Wolna Flota – grupa skorych do przemocy Pasiarzy w czarnorynkowych okrętach wojennych – okaleczyła Ziemię i rozpoczęła kampanię piractwa i przemocy wśród planet zewnętrznych. Statki kolonizacyjne kierujące się do tysiąca nowych planet po drugiej stronie pierścieni wrót obcych są łatwą zdobyczą, a żadna flota nie ma dość sił, by ich chronić.
James Holden i jego załoga lepiej niż inni znają mocne i słabe strony nowego przeciwnika. Mając do czynienia z silniejszym i liczniejszym wrogiem, znękane pozostałości dawnych potęg politycznych wzywają Rosynanta do desperackiej misji polegającej na dotarciu do stacji Medyna w samym sercu sieci wrót.

Prochy Babilonu od James S. A. Corey możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć