ebook Prochy Babilonu
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 33972)

Prochy Babilonu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
36.74 złpremium: 19.75 zł Lub 19.75 zł
23.90 zł
-17% 27.65 zł Lub 24.89 zł
39.50 zł Lub 35.55 zł
27.90 zł
30.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Szósty tom bestsellerowej serii „The Expanse”. Rewolucja dojrzewająca od pokoleń zaczęła się w ogniu, a skończy się we krwi… „Prochy Babilonu” to doskonała przygodowa powieść science fiction, będąca kontynuacją bestselerowych „Gier Nemezis”.

Wolna Flota – grupa skorych do przemocy Pasiarzy w czarnorynkowych okrętach wojennych – okaleczyła Ziemię i rozpoczęła kampanię piractwa i przemocy wśród planet zewnętrznych. Statki kolonizacyjne kierujące się do tysiąca nowych planet po drugiej stronie pierścieni wrót obcych są łatwą zdobyczą, a żadna flota nie ma dość sił, by ich chronić.
James Holden i jego załoga lepiej niż inni znają mocne i słabe strony nowego przeciwnika. Mając do czynienia z silniejszym i liczniejszym wrogiem, znękane pozostałości dawnych potęg politycznych wzywają Rosynanta do desperackiej misji polegającej na dotarciu do stacji Medyna w samym sercu sieci wrót.

Prochy Babilonu od James S. A. Corey możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć