ebook W jego oczach
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 1003) Ilość stron (szacowana): 368

W jego oczach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 14.76
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
15.90 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł
-40% 17.90 zł
22.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Alicja Sinicka, która rozkochała polskie czytelniczki w Arturze o wilczych oczach, wraca z kontynuacją bestsellera „Oczy wilka”

Lena i Artur zaczynają nowy rozdział w swoim związku. Po dwóch latach wspólnego życia zaręczyli się. Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, a sama Lena nie potrafi zapomnieć o przeszłości. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej ukochany ma przed nią mnóstwo tajemnic.

Kiedy wokół niej zaczynają dziać się dziwne rzeczy, w które nikt nie chce wierzyć, kobieta podejrzewa, że może być chora. Zupełnie jak jej ciotka… Lena czuje, że jest prześladowana i z każdym dniem coraz mniej ufa swojemu wybrankowi.

Sytuacja pogarsza się, kiedy do ich domu wprowadza się Borys, współpracownik Artura. Pomaga mu w tajemniczym projekcie. Mężczyzna okazuje się zupełnym przeciwieństwem jej narzeczonego. Jest ciepłem kojącym jego chłód, a także ostoją w trudnych chwilach, kiedy Artur ją odtrąca. Czy Lena złamie przysięgę, którą złożyła Mangano? Czy wiążąc się z mężczyzną o wilczych oczach, popełnia wielki błąd?

W jego oczach od Alicja Sinicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Lustrzanym odbiciem miłości jest zawsze nienawiść.
Nie wolno marnować czasu na nienawiść. To droga donikąd. Nie ma na jej końcu złotych drzwi do lepszego życia...
Świat zbudowany jest na zasadzie wzajemności, czy tego chcemy, czy nie.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć