Diabeł na wiosnę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.08 / 5.00
liczba ocen: 19169
Ilość stron (szacowana): 384
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.60 złpremium: 17.76 zł
24.47 zł
25.16 zł
29.60 zł
29.60 zł
Pozostałe księgarnie
24.47 zł
24.57 zł
25.16 zł
26.64 zł
26.64 zł
27.00 zł
29.60 zł
29.60 zł
29.60 zł
29.60 zł
Opis:

Trzecia część serii o rodzinie Ravenelów. Większość debiutantek wprowadzanych na salony marzy jedynie o znalezieniu tam męża. Lady Pandora Ravenel, ambitna piękna dziewczyna, ma inne plany. Zamiast męczyć się udziałem w balach składających się na słynny londyński Sezon, wolałaby siedzieć w domu i wymyślać gry planszowe, które zamierza produkować i sprzedawać. Jednak podczas jednego z przyjęć zostaje przypadkiem zamieszana w skandal i skompromitowana przez przystojnego nieznajomego…

Po latach unikania małżeńskich pułapek Gabriel, lord St. Vincent, ratując honor, musi się oświadczyć młodej buntowniczce, która zupełnie nie pasuje do jego pozycji i trybu życia. W istocie panna nie chce mieć z nim nic wspólnego. Poznawszy Pandorę lepiej, Gabriel odkrywa urok jej żywiołowego charakteru i jest gotów zrobić wszystko, by ją zdobyć.
Pandora ulega zalotom Gabriela i zgadza się za niego wyjść, pod warunkiem że będzie mogła samodzielnie prowadzić wymarzony interes. Wkrótce ściąga na siebie poważne kłopoty, a wynikła z nich dramatyczna sytuacja jest dla małżonków sprawdzianem wzajemnej lojalności i siły łączącego ich uczucia.

„Świat wiktoriańskiej Anglii jest tu naszkicowany z typowym dla Kleypas ciętym dowcipem i wiernymi historycznie niuansami politycznymi. Zabawna i pełna uroku historia, która zachwyci czytelników od pierwszej do ostatniej strony” – „Kirkus Review”

O Autorce:
Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Diabeł na wiosnę od Lisa Kleypas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
CYTATY:
Mężczyźni są jak czekoladki w bombonierce. Te najładniejsze mają najgorsze nadzienie.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć