ebook Diabeł na wiosnę
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 19277) Ilość stron (szacowana): 384

Diabeł na wiosnę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.55
29.60 złpremium: 17.76 zł Lub 17.76 zł
24.55 zł Lub 22.10 zł
27.53 zł Lub 24.78 zł
29.60 zł
23.78 zł
24.54 zł
24.55 zł
25.16 zł
25.16 zł
27.00 zł
29.60 zł
29.60 zł
Inne proponowane

Trzecia część serii o rodzinie Ravenelów. Większość debiutantek wprowadzanych na salony marzy jedynie o znalezieniu tam męża. Lady Pandora Ravenel, ambitna piękna dziewczyna, ma inne plany. Zamiast męczyć się udziałem w balach składających się na słynny londyński Sezon, wolałaby siedzieć w domu i wymyślać gry planszowe, które zamierza produkować i sprzedawać. Jednak podczas jednego z przyjęć zostaje przypadkiem zamieszana w skandal i skompromitowana przez przystojnego nieznajomego…

Po latach unikania małżeńskich pułapek Gabriel, lord St. Vincent, ratując honor, musi się oświadczyć młodej buntowniczce, która zupełnie nie pasuje do jego pozycji i trybu życia. W istocie panna nie chce mieć z nim nic wspólnego. Poznawszy Pandorę lepiej, Gabriel odkrywa urok jej żywiołowego charakteru i jest gotów zrobić wszystko, by ją zdobyć.
Pandora ulega zalotom Gabriela i zgadza się za niego wyjść, pod warunkiem że będzie mogła samodzielnie prowadzić wymarzony interes. Wkrótce ściąga na siebie poważne kłopoty, a wynikła z nich dramatyczna sytuacja jest dla małżonków sprawdzianem wzajemnej lojalności i siły łączącego ich uczucia.

„Świat wiktoriańskiej Anglii jest tu naszkicowany z typowym dla Kleypas ciętym dowcipem i wiernymi historycznie niuansami politycznymi. Zabawna i pełna uroku historia, która zachwyci czytelników od pierwszej do ostatniej strony” – „Kirkus Review”

O Autorce:
Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Diabeł na wiosnę od Lisa Kleypas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Mężczyźni są jak czekoladki w bombonierce. Te najładniejsze mają najgorsze nadzienie.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć