ebook Devlin
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 3211)

Devlin
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.93
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
22.43 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
25.90 zł
29.90 zł
20.93 zł
21.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzecia powieść bestsellerowego cyklu „De Vicent”. Nawet Rosie Herpin, która para się polowaniem na duchy, nie jest w stanie przewidzieć spotkania dwójki żałobników, przez co zbliża się niebezpiecznie do Devlina de Vincenta. Wszyscy w Nowym Orleanie wiedzą, że spadkobierca rodzinnej klątwy zarazem przeraża i fascynuje. Dla miejscowych Devlin jest diabłem. Dla Rosie – mężczyzną, podsycającym jej najśmielsze fantazje…

Kiedy atak na przyjaciółkę Rosie okazuje się powiązany z rodem de Vincentów, Devlin staje się dla Rosie zagadką, której rozwiązanie może kosztować ją życie. On z kolei wie, czego pragnie od tej seksownej, uwodzicielskiej kobiety, ale co Rosie może chcieć od niego? Odpowiedź na to pytanie staje się coraz bardziej nagląca. Tajemnice z przeszłości Devlina nie mogą wyjść na jaw, a Rosie za wszelką cenę próbuje do nich dotrzeć.
Wszystko wskazuje na to, że legendy otaczające ród de Vincentów, nie są zmyślone. Rosie – nie ma już wyjścia – będzie musiała odkryć prawdę prowadzącą ją w ramiona mężczyzny, któremu nie zdoła się oprzeć – przystojnego diabła we własnej osobie…

Devlin od Jennifer L. Armentrout możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie da się odzyskać tej cząstki siebie, którą oddało się innej osobie. Kiedy człowiek umiera ten fragment przepada bezpowrotnie.
Prawdziwe zło zawsze miało twarz.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć