ebook Powrót Czarnej Kompanii
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 6298) Ilość stron (szacowana): 840

Powrót Czarnej Kompanii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 35.02
44.90 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
-22% 35.02 zł Lub 31.52 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
35.00 zł
35.64 zł
38.17 zł
38.17 zł
40.41 zł
40.50 zł
44.90 zł
44.90 zł
Inne proponowane

Zebrane w jednym tomie kolejne dwie części (Ponure lata oraz A imię jej ciemność) serii, która zrewolucjonizowała fantasy

Kolejna uczta dla fanów serii, która zrewolucjonizowała fantasy. W tym tomie czekają na nas dwie części słynnego bestsellera – „Ponure lata” oraz „A imię jej ciemność”. Czarna Kompania odbija z rąk Władców Cienia twierdzę Burzogard. Zaczyna się strategiczna gra – wyczekiwać na ripostę okrutnych panów ciemności czy uprzedzić ich atak?

Czarna Kompania wyczerpana długim oblężeniem, nękana potężną magią garstka straceńców kładzie na szali swe dusze i głowy. Konowałowi, Pani, Murgenowi i reszcie braci na drodze do upragnionego Khatovaru stają wojska zdrajcy Mogaby i mury Przeoczenia, największej twierdzy świata, a także upiorna zima. Kiedy jednak słabnie bariera między światami, do gry wchodzi nowy makabryczny przeciwnik. Czy swą potęgą będzie w stanie przeszkodzić Kompanii w marszu do Khatovaru, miejsca spowitego coraz mroczniejszą legendą?
Zebrane w jednym tomie kolejne dwie części ("Ponure lata" oraz "A imię jej ciemność") serii, która zrewolucjonizowała fantasy. Nowa edycja cyklu o Czarnej Kompanii składa się z czterech tomów: "Kroniki Czarnej Kompanii", "Księgi Południa", "Powrót Czarnej Kompanii", "Zagłada Czarnej Kompanii".

„«Czarną Kompanią» Glen Cook w pojedynkę dokonał rewolucji na polu fantasy – z czego mnóstwo czytelników wciąż nie zdaje sobie sprawy. Sprowadził opowieść do poziomu zwykłego człowieka, porzucając zużyte schematy królów, książąt i złych czarnoksiężników. Było to niczym lektura powieści o wojnie w Wietnamie czytanych na haju” – Steven Erickson

Powrót Czarnej Kompanii od Glen Cook możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć