Krok w ciemność - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca: SAGA Egmont
średnia ocena e-booka: 3.69 / 5.00
liczba ocen e-booka: 21
Ilość stron (szacowana): 392
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.40 złpremium: 12.84 zł
19.49 zł
23.74 zł
24.99 zł
Pozostałe księgarnie
19.99 zł
19.99 zł
Opis:

Mroczne tajemnice i morderca grasujący w szemranych zaułkach. Kryminał w stylu retro. Wciąga intrygującą historią. Pozwala wczuć się w dekadencką atmosferę Krakowa z przełomu XIX i XX wieku. Chcesz poczuć dreszczyk grozy? Nie wahaj się! Zrób „Krok w ciemność”…

Witold Korczyński, krakowianin z wyboru, zostaje poproszony o pomoc przez bogatego przemysłowca Juliana Dobruckiego. Ma przekonać niejakiego Roznera do pozostawienia rodziny Dobruckiego w spokoju. Ów Rozner pojawia się zupełnie nieoczekiwanie w życiu pana Juliana, by przypomnieć mu o umowie zawartej w 1893 roku. W trakcie wykonywania poufnego zlecenia Korczyński powoli odkrywa mroczną tajemnicę rodziny Dobruckich. A kiedy na jego drodze pojawia się piękna córka przemysłowca, wszystko dodatkowo się komplikuje… Wątki plączą się, przybywa pytań, na które brakuje odpowiedzi, i nic nie jest takie, jak na początku się wydawało.

Krok w ciemność - audiobook od Małgorzata Kochanowicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć