ebook Lepszy sposób modlitwy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Lepszy sposób modlitwy - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 26.33
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
29.80 zł Lub 26.82 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.33 zł
29.80 zł
29.80 zł
Inne proponowane

Czy sposób w jaki się modlisz przynosi rezultaty? Po ponad 40 latach służby, Andrew Wommack odkrył ważne prawdy na temat modlitwy. Jego życie modlitewne uległo znaczącej zmianie w porównaniu z tym, jak wyglądało 30 lat temu, a jego rezultaty radykalnie się poprawiły. Możliwe, że stawiasz sobie te same pytania, które kiedyś zadawał sobie Andrew. Czy modlitwa jest moim chrześcijańskim obowiązkiem? Czy w modlitwie chodzi przede wszystkim o proszenie Boga, by zaspokoił moje potrzeby oraz potrzeby innych? Czy Boża odpowiedź na moją modlitwę zależy od stopnia mojej pokory i szczerości? Czy modlitwa, na którą Bóg odpowiedział, jest suwerenną decyzją Boga, czy też mogę na Niego wpłynąć?
Jasne, biblijne odpowiedzi na te i więcej pytań, mogą znacząco zmienić sposób, w jaki się modlisz. Zasady te może nie są jedynym sposobem modlitwy, lecz jeśli nie osiągasz upragnionych rezultatów, zastanów się nad zmianą kierunku; może istnieje lepszy sposób modlitwy.

O Autorze:
Posługa Andrew Wommacka – autora książek i nauczyciela Słowa Bożego – przez ostatnie 40 lat dociera do milionów ludzi poprzez codzienny program radiowy i telewizyjny „Gospel Truth” (Prawda Ewangelii) oraz szkołę Charis Bible College, której filie znajdują się na całym świecie, w tym również w Polsce – w Łodzi.

Lepszy sposób modlitwy - audiobook od Andrew Wommack możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć