Toxyczne dziewczyny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.74 / 5.00
liczba ocen: 6392
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
30.75 złpremium: 18.45 zł
26.08 zł
26.14 zł
30.75 zł
Pozostałe księgarnie
26.13 zł
26.52 zł
29.21 zł
30.75 zł
Opis:
Powieść, niepodobna do niczego, co już znasz.
Minęło osiemnaście miesięcy, odkąd na szkołę dla dziewcząt Raxter nałożono kwarantannę, Tox pogrążył wyspę i wywrócił życie Hetty do góry nogami.

Zaczęło się powoli. Z początku umierali tylko nauczyciele. Potem Tox przeniósł się na podopieczne, wykręcając i zmieniając ich ciała. Teraz, odcięte od reszty świata i pozostawione same sobie na wyspie, dziewczyny nie wychodzą poza ogrodzenie szkoły. Tox zmienił lasy w dzikie i niebezpieczne, a uczennice czekają na lekarstwo, które obiecano im dostarczyć. Tox przenika do wszystkiego.
Kiedy Byatt znika, Hetty robi wszystko, aby ją odnaleźć, nawet jeśli oznacza to złamanie kwarantanny i walkę z potwornościami czającymi się za ogrodzeniem. Gdy się tego podejmuje, odrywa, że w historii Raxter kryje się znacznie więcej, niż mogłaby kiedykolwiek przypuszczać.
Toxyczne dziewczyny to gwałtowna i pełna emocji powieść.

Jestem przekonany, że będziemy świadkami pojawienia się nowej, znaczącej gwiazdy literackiej”.
Jeff VanderMeer, autor bestselleru „New York Timesa” Annihilation

Toxyczne dziewczyny

to odważna, pełna wyobraźni, emocjonująca i przerażająca powieść o moich marzeniach – opisuje ogromną odwagę i siłę dziewczyn oraz porażającą moc ich przyjaźni. Niesamowity, niezapomniany sukces”.

Claire Legrand, autorka bestselleru „New York Timesa” Furyborn
„Ta oszałamiająco wyjątkowa, odważna i klimatyczna powieść zafascynowała mnie od pierwszej strony. Niesamowita wyspa Raxter przenika każdą scenę, a bohaterki Rory Power są bezwzględne oraz szczere. Na każdej kolejnej stronie dosłownie jaśnieją. To przełomowa, spekulatywna historia – brutalna i piękna, surowa i odważna.

Uwielbiam tę książkę”. 
Emily Suvada, autorka bestselleru New York Timesa” This Mortal Coil

Toxyczne dziewczyny od Rory Power możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć