ebook Toxyczne dziewczyny
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 6396)

Toxyczne dziewczyny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.42
30.75 złpremium: 18.45 zł Lub 18.45 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
30.75 zł
30.75 zł Lub 27.68 zł
25.40 zł
25.81 zł
26.14 zł
28.00 zł
29.21 zł
30.75 zł
30.75 zł
Powieść, niepodobna do niczego, co już znasz.
Minęło osiemnaście miesięcy, odkąd na szkołę dla dziewcząt Raxter nałożono kwarantannę, Tox pogrążył wyspę i wywrócił życie Hetty do góry nogami.

Zaczęło się powoli. Z początku umierali tylko nauczyciele. Potem Tox przeniósł się na podopieczne, wykręcając i zmieniając ich ciała. Teraz, odcięte od reszty świata i pozostawione same sobie na wyspie, dziewczyny nie wychodzą poza ogrodzenie szkoły. Tox zmienił lasy w dzikie i niebezpieczne, a uczennice czekają na lekarstwo, które obiecano im dostarczyć. Tox przenika do wszystkiego.
Kiedy Byatt znika, Hetty robi wszystko, aby ją odnaleźć, nawet jeśli oznacza to złamanie kwarantanny i walkę z potwornościami czającymi się za ogrodzeniem. Gdy się tego podejmuje, odrywa, że w historii Raxter kryje się znacznie więcej, niż mogłaby kiedykolwiek przypuszczać.
Toxyczne dziewczyny to gwałtowna i pełna emocji powieść.

Jestem przekonany, że będziemy świadkami pojawienia się nowej, znaczącej gwiazdy literackiej”.
Jeff VanderMeer, autor bestselleru „New York Timesa” Annihilation

Toxyczne dziewczyny

to odważna, pełna wyobraźni, emocjonująca i przerażająca powieść o moich marzeniach – opisuje ogromną odwagę i siłę dziewczyn oraz porażającą moc ich przyjaźni. Niesamowity, niezapomniany sukces”.

Claire Legrand, autorka bestselleru „New York Timesa” Furyborn
„Ta oszałamiająco wyjątkowa, odważna i klimatyczna powieść zafascynowała mnie od pierwszej strony. Niesamowita wyspa Raxter przenika każdą scenę, a bohaterki Rory Power są bezwzględne oraz szczere. Na każdej kolejnej stronie dosłownie jaśnieją. To przełomowa, spekulatywna historia – brutalna i piękna, surowa i odważna.

Uwielbiam tę książkę”. 
Emily Suvada, autorka bestselleru New York Timesa” This Mortal Coil

Toxyczne dziewczyny od Rory Power możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć