ebook Dopóki nie zajdzie słońce. Część I
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 324)

Dopóki nie zajdzie słońce. Część I
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.14
30.75 złpremium: 18.45 zł Lub 18.45 zł
26.14 zł Lub 23.53 zł
30.75 zł
30.75 zł Lub 27.68 zł
25.81 zł
25.83 zł
26.14 zł
28.00 zł
29.21 zł
30.75 zł
30.75 zł
Inne proponowane

Jeden rozkaz, jedna chwila, jedna śmierć.
To właśnie całkowicie i bezpowrotnie zmieniło życie Samuela Remseya. Przeszłość, którą chciał za sobą zostawić, nie pozwalała o sobie zapomnieć, pustosząc jego serce i umysł. Złamany, zraniony i pogrążony w smutku zapomniał o tym, co powinno stać się jego siłą – o rodzinie. Bez przerwy prowokował śmierć, śmiejąc jej się w twarz. Jednakże wszystko, co robimy, wraca do nas ze zdwojoną mocą. Przyszedł w końcu czas, że śmierć zadrwiła z niego. Został zepchnięty na samo dno egzystencji. Czekał na zgubę. Lecz zamiast tego otrzymał pomocną dłoń. Dzięki danej mu szansie uwolnił się od widm dnia wczorajszego, budując na nowo swoje życie.
Pozorny spokój zaburzyła jednak osoba, która jako jedna z niewielu była w stanie w ciągu minuty zarówno go rozśmieszyć, jak i wyprowadzić z równowagi. Była jak mina przeciwpiechotna – niepozorna, ale cholernie niebezpieczna.


Czy mężczyzna z tak burzliwą przeszłością jest w stanie pokochać? Czy zdoła otworzyć serce przed kobietą, która nie wierzy w miłość i nie chce jej w swoim życiu? Czy tych dwoje podda się przeznaczeniu, czy nieustannie będzie z nim walczyła?

Dopóki nie zajdzie słońce. Część I od Ewa Pirce możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Każdy z nas chce kochać i być kochanym, ale nie każdy ma na tyle odwagi, by spróbować.
Milczenie z obcą osobą mogłoby być niezręczne, jednak kiedy masz u boku przyjaciela, jest wręcz wyzwalające. Rozmawiać można z każdym, milczeć - tylko z bliskimi.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć