ebook Nie chcę Cię stracić
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 3976)

Nie chcę Cię stracić
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.85
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
25.85 zł Lub 23.27 zł
26.78 zł
31.50 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
25.90 zł
31.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nash, gwiazda drużyny piłkarskiej, ma przed sobą świetlaną przyszłość. Jeden błąd kosztuje go karierę sportową i niszczy marzenia. Teraz jest wściekły na cały świat i nie ma zamiaru niczym się przejmować.Tallulah, ambitna dziewczyna z nadwagą. Niewidzialna dla rówieśników, w bibliotece ukrywa się przed krzywdzącymi żartami. Kiedy zostaje zraniona przez jedyną osobę ze szkoły, na której jej zależy, postanawia się odegrać. Po spektakularnej metamorfozie wraca do szkoły, by pokazać, jaka jest silna.Czy tych dwoje jest w stanie przezwyciężyć gniew i dać innym drugą szansę?

„To nie jest płytka historia miłosna! To powieść o akceptacji, walce, przyjaźni, przebaczeniu i potędze miłości” – Book fiend 14, amazon.com.

„Abbi, twoje książki wciąż sprawiają, że moje serce mocniej bije. Emocje, które towarzyszą mi w trakcie czytania, są nie do opisania. Kocham każdą postać. I dziękuję, że pokazujesz silne kobiety” – Kimberly Oleary, amazon.com.

„Kolejna świetna odsłona serii „The Field Party”. Nie mogę się doczekać następnej” – Stephanie, amazon.com.

Nie chcę Cię stracić od Abbi Glines możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zawsze jest ktoś, kto ma gorzej, więc trzeba być wdzięcznym za to, co się ma.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć