ebook Czerwona Moda
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 146

Czerwona Moda
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 12.80
VIRTUALO#VIRTUALO targi
12.80 zł Lub 11.52 zł

Czerwona Moda jest pewną wizją przyszłości. Do Naszych czasów przenosi się Joe, człowiek z przyszłości. Opisuje świat, z początku XXII wieku. Świat, który przeszedł ogromną rewolucję technologiczną, której to My jesteśmy teraz jej naocznymi świadkami. Joe pokazuje Nam, do czego zdolny jest człowiek, co może uczynić, by realnie wpływać na losy świata. Opisuje Ziemię i przede wszystkim Marsa, jako wspaniały kolejny przystanek, który może zapewnić ludzkości przeżycie. Jednak tylko ten wspaniały świat, w którym człowiek jest wolny, szczęśliwy i bogaty, jest nie dla każdego. Czerwona Moda jest pewnym stanem umysłu, celem, do którego powinien zmierzać każdy człowiek. Jednak niestety tak nie jest. Poza wspaniałą częścią ludzkości, która tworzy jutro, jest również druga grupa ludzi. Ludzi, którzy nie mogą się odnaleźć w istniejącym świecie, ludzi nieszczęśliwych, ludzi biednych, nie tylko materialnie, ale przede wszystkim mentalnie. Dwie generacje ludzkości, z której jedna chce osiągać niemożliwe, a druga już nie może, bo przespała najważniejszy etap rewolucji. Joe pokazuje wspaniały świat, w którym rządzi człowiek, oraz ten, zniewolony świat, w którym panem wszystkiego jest humanoid. Czerwona Moda przedstawia wiele druzgocących pytań:

Kim tak naprawdę jest człowiek?

Skąd przybył?

Po co przybył?

Dokąd zmierza?

Są to trudne pytania, na które nie ma jednoznacznych odpowiedzi, ale skłaniają do dłuższego zastanowienia.

„Aha, zapomniałbym, wiesz, prawdopodobieństwo, że nie żyjemy w Matrixie, tylko w rzeczywistości jaką widzimy, wynosi zaledwie jeden do miliarda…”

Czerwona Moda od Maciej Łach możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć