ebook 9 EBOOKÓW: Przerażające zagadki. Kurs języka angielskiego dla żądnych wrażeń
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 511

9 EBOOKÓW: Przerażające zagadki. Kurs języka angielskiego dla żądnych wrażeń
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 16.61
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
29.00 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
16.61 zł
28.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Z CZEGO SKŁADA SIĘ KURS?
„Przerażające zagadki. Kurs angielskiego dla żądnych wrażeń” to pakiet fascynujących e-booków w dwóch wersjach językowych; polskiej oraz angielskiej. Osiem niesamowitych historii napisanych przez mistrzów budowania napięcia oraz dodatkowy e-book – podręcznik do nauki języka angielskiego z książką dwujęzyczną.

ZAWARTOŚĆ
– Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną, Marta Owczarek
oraz wydania dwujęzyczne:
– Opowieści niesamowite, Edgar Allan Poe,
– Nowelle, Edgar Allan Poe,
– Pies Baskerville’ów, Arthur Conan Doyle,
– Groźny cień, Arthur Conan Doyle,
– Srebrne zwierciadło, Arthur Conan Doyle,
– Rosa alchemica, William Butler Yeats,
– Sfinks bez tajemnicy, Oscar Wilde,
– Tłumacz grecki, Arthur Conan Doyle.
Powyższe tytuły to klasyki literatury światowej. Każdy z nich balansuje na granicy gatunków grozy i kryminału, zapewniając odbiorcy niezapomniane wrażenia.
Do zbioru e-booków załączony jest zestaw ćwiczeń obejmujących zadania, które pomogą czytelnikowi utrwalić nowo zdobyte wiadomości.

DLACZEGO KURS WYDAWNICTWA WYMOWNIA TO GWARANCJA SKUTECZNOŚCI? 
Codziennie mamy kontakt z językiem angielskim, nie da się go uniknąć – czy to w sklepie, czy w pracy, czy w internecie – angielski jest wszechobecny. Właśnie dlatego tak ważna jest umiejętność sprawnej i skutecznej komunikacji w tym języku. Rozwiązywanie nudnych podręcznikowych ćwiczeń albo tracenie czasu na tradycyjne szkolenia nie każdemu odpowiada. „Przerażające zagadki” to rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć naukę z przyjemnością, a jednocześnie naprawdę podszkolić swoją angielszczyznę.
Oto powody, dla których niniejszy kurs to strzał w dziesiątkę:
Wygodne dwujęzyczne wydanie
– Przeczytanie dzieła w oryginale to nie lada wyzwanie, zwłaszcza za pierwszym razem – forma dwujęzycznego wydania to pewność, że czytelnik sobie poradzi i nie zniechęci się po kilku stronach. Zawsze można rozpocząć lekturę od polskiej wersji i dopiero potem przystąpić do angielskiej. Dzięki temu napotykając trudności, można cofnąć się do odpowiedniego fragmentu i upewnić się, że wszystko dobrze rozumiemy. W ten sposób nie stracimy nic z fabuły i unikniemy niepotrzebnej frustracji.
– Praktyczna forma e-booka – z tak przygotowanego kursu można korzystać wszędzie, nie tylko w domu przy biurku, ale podczas podróży do pracy czy choćby na urlopie, leżąc na plaży – wystarczy naładowany smartfon, tablet czy laptop.
– Zestaw ciekawych ćwiczeń – do pakietu dodano zbiór ćwiczeń, które poprowadzą czytelnika przez lekturę, wskażą mu najbardziej skuteczne formy nauki, zwrócą uwagę na najistotniejsze językowe kwestie i pomogą wyciągnąć z kursu jak najwięcej.
– Świetny wybór tekstów – wydawnictwo Wymownia zadbało o to, by „Przerażające zagadki” składały się z samych literackich perełek. Zapoznanie się z nimi to obowiązek każdego miłośnika literatury, ale przede wszystkim ogromna przyjemność, ponieważ Poe, Doyle, Yeats i Wilde to znakomici pisarze.
EDGAR ALLAN POE to amerykański romantyk, który w niepowtarzalny sposób budował atmosferę grozy. „Opowieści niesamowite” to zbiór nowel utrzymanych w mrocznym klimacie, pełnych tajemniczości, wzbudzających niepokój i napięcie.
ARTHUR CONAN DOYLE powołał do życia słynnego Sherlocka Holmesa i uchodzi za mistrza gatunku detektywistycznego. Jego pełne zwrotów akcji opowiadania o misternej fabule zaintrygują każdego czytelnika.
WILLIAM BUTLER YEATS był irlandzkim pisarzem, potrafiącym oczarować czytelnika onirycznością i zagadkowością swoich dzieł. „Rosa alchemica” porusza wątki okultyzmu i alchemii, a jej tajemnicza atmosfera wywoła dreszcz u każdego odbiorcy.
OSCAR WILDE to słynny irlandzki poeta, którego twórczość niejednokrotnie budziła kontrowersje. W „Sfinksie bez tajemnic” zabiera czytelnika w pełną sekretów opowieść, od której nie sposób się oderwać.
Przeczytanie każdego z tych autorów to gwarancja spędzenia czasu z doskonałą literaturą, która nie tylko pochłonie nas dzięki interesującej fabule, ale zahipnotyzuje tajemniczą atmosferą oraz dostarczy niezapomnianych wrażeń.
Nauka angielskiego przez zetknięcie się z takim rodzajem literatury to sama przyjemność.

JAKIE KORZYŚCI DAJĄ „PRZERAŻAJĄCE ZAGADKI”?
– Efektywna i przyjemna nauka języka angielskiego, dająca widoczne rezultaty;
– Intrygujące spotkanie z klasyką literatury światowej;
– Możliwość poznania gatunku literatury grozy i detektywistycznego;
– Porywająca lektura dostarczająca mocnych wrażeń;
– Ciekawie spędzony czas.

UWAGA PREZENT!
E-booki mają postać pliku pdf, w którym znajduje się link prowadzący na stronę wydawnictwa Wymownia. Ze strony tej pobrać można dodatkowe bezpłatne materiały przeznaczone do nauki języków obcych – e-booki dla dorosłych i dzieci, w tym także pełne wersje książek dwujęzycznych.

9 EBOOKÓW: Przerażające zagadki. Kurs języka angielskiego dla żądnych wrażeń od Arthur Conan Doyle, Marta Owczarek, Edgar Allan Poe, Oscar Wilde, William Butler Yeats możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć