ebook Pod nóż. 28 niezwykłych operacji w historii chirurgii
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 819)

Pod nóż. 28 niezwykłych operacji w historii chirurgii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.64
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
29.64 zł Lub 26.68 zł
38.00 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
29.62 zł
29.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)

Tracheotomia prezydenta Kennedy’ego, Bob Marley i czerniak pod paznokciem, tętniak Einsteina, Jan Paweł II i historia jednego pocisku…

Arnold van de Laar zaprasza w podróż przez dzieje chirurgii – od starożytności po najnowsze osiągnięcia i technologie. Ogrom wiedzy i równie wiele anegdot, opowiadanych z przymrużeniem oka – to wszystko czyni Pod nóż najatrakcyjniejszą na polskim rynku książką o tej tematyce.

„Kim są chirurdzy, jacy to ludzie? Skąd przychodzi im do głowy pomysł krojenia czyjegoś ciała w chwili, gdy ta osoba nic nie czuje? Jak mogą spokojnie spać, podczas gdy zoperowany pacjent walczy o życie? Jak dają sobie radę po śmierci pacjenta pod nożem, nawet jeśli nie popełnili błędu? Czy chirurdzy są szaleni, genialni, czy pozbawieni wszelkich skrupułów?” – pisze we wstępie autor, holenderski chirurg specjalizujący się w laparoskopii. Arnold van de Laar mieszka z rodziną i pracuje w Amsterdamie.

Pod nóż. 28 niezwykłych operacji w historii chirurgii od Arnold van de Laar możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć