ebook Listy sprzed lat - audiobook
2.93 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 82)

Listy sprzed lat - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.91
Audiobook - najniższa cena: 29.88
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
29.88 zł Lub 26.89 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
30.38 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dramatyczne okoliczności powodują, że Iwonie i Ewie, po latach wzajemnej niechęci, udaje się odbudować łączącą je niegdyś więź, a skrywana dotąd wielka tajemnica jednej z nich, wreszcie wychodzi na jaw. „Listy sprzed lat” to pokrzepiająca historia, która przywraca wiarę w przyjaźń i w to, że wszystko w życiu jest możliwe.

Zawód w przyjaźni sprawia, że trudno jest odzyskać wzajemne zaufanie…. 
Dramatyczne okoliczności powodują, że Iwonie i Ewie, po latach wzajemnej niechęci, udaje się odbudować przyjaźń, a skrywana dotąd wielka tajemnica jednej z nich, wreszcie wychodzi na jaw. 
Dzięki sile przyjaźni, powraca odwaga by zawalczyć o siebie, uwolnić się od wcześniejszych złych wyborów. Odwaga, by spróbować podążyć drogą wielkiego uniesienia z młodości… Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że w życiu Iwony pojawia się mężczyzna sprzed lat. Ten sam, o którym dotąd miała śmiałość tylko śnić, ukradkiem zaglądać w przechowywane od niego listy, powraca niczym książę z bajki...

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Listy sprzed lat - audiobook od Roma J. Fiszer możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć