ebook Pieśń syreny
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 30133) Ilość stron (szacowana): 424

Pieśń syreny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.12
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
22.12 zł Lub 19.91 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.32 zł
23.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)

Mroczna wersja „Małej syrenki”, w której świat podmorskich głębin zamieszkują przerażające zabójczynie. Ta mocna mieszanka disneyowskiej historii i marynistycznego thrillera wciąga w niebezpieczne głębiny od pierwszych stron!

Księżniczka Lira to najskuteczniejsza morska morderczyni. Serca siedemnastu lądowych książąt to trofea, dzięki którym zdobyła respekt w głębinach. Jednak kiedy niefortunnie zabija jedną z syren, jej matka nie ma dla niej litości. Królowa Mórz zmienia ją w istotę, którą gardzi najbardziej na świecie – człowieka. Lira ma teraz tylko jeden cel – odzyskać dawną, syrenią postać. Żeby to osiągnąć, musi dostarczyć królowej serce księcia Eliana.
Dziedzic lądowego królestwa, Książę Elian, to najskuteczniejszy i bezwzględny pogromca syren. Kiedy na środku oceanu ratuje tonącą kobietę, nie ma pojęcia, że właśnie pomógł komuś, na kogo poluje. Skuszony obietnicą pomocy w wyplenieniu syreniego rodu, dobija niebezpiecznego targu z nieznajomą. Czy jednak powinien jej ufać? Który z dwóch największych zabójców wygra tę ryzykowną grę?

Pieśń syreny od Alexandra Christo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ludzie nie zdradzają sekretów, dlatego, że inni powinni je znać. Czynią to, bo muszą komuś powiedzieć.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć