Zimowy ogród
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.17 / 5.00
liczba ocen: 108123
cena: 23.03
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
32.90 złpremium: 19.74 zł
23.03 zł
27.97 zł
32.90 zł
Pozostałe księgarnie
25.89 zł
27.96 zł
28.95 zł
29.28 zł
30.00 zł
32.90 zł
Opis:

Wciągający od pierwszej strony Zimowy ogród to powieść niezwykła - epicka historia miłosna i jednocześnie kameralny portret kobiet na życiowych rozdrożach. Działa na wyobraźnię, porusza liryzmem i podnosi na duchu. Długo pozostaje w pamięci. 

Czasem wystarczy otworzyć drzwi do przeszłości matki, aby odnaleźć swoją przyszłość.

Meredith i Nina Whitson są tak różne, jak tylko różne mogą być siostry. Jedna została w domu, zajmuje się dziećmi i rodzinną firmą; druga wyruszyła w świat i została słynną fotoreporterką. Kiedy ukochany ojciec ciężko zachoruje, obie siostry wraz nieakceptującą córek Anyą Whitson znajdą się przy nim. Nawet w tak ciężkich chwilach, matka jest wobec nich zimna i obojętna. Ojciec przed śmiercią wymusza na niej obietnicę: żona ma opowiedzieć córkom bajkę, którą zaczęła wiele lat temu i nigdy nie skończyła. Tym razem ma dokończyć. 

Opowieść, którą usłyszą od matki, okaże się zaskakująca. Jest to historia wielkiej, wieloletniej miłości, która zaczęła się w mroźnym Leningradzie czasów drugiej wojny światowej, a finał znajdzie na współczesnej Alasce. Nina wręcz obsesyjnie chce poznać prawdę i to ona zmusza matkę i siostrę do wyprawy w przeszłość. Na jaw wyjdą sekrety które wstrząsną całą rodziną. 

Zimowy ogród od Kristin Hannah możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
CYTATY:
Nadzieja rzecz krucha, łatwo ją zniszczyć, jeśli się jej zbyt często dotyka.
Czasami prawdę widać dopiero po usunięciu kolorów.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć