ebook Kuba i Buba w szpitalu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kuba i Buba w szpitalu - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.10
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
22.23 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
19.10 zł Lub 17.19 zł
23.90 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
19.20 zł
21.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Pierwsza wizyta w szpitalu to prawdziwa przygoda. W każdej chwili ciekawość miesza się z obawami. (…) Tak naprawdę, nie ma się czego bać. Dyrektor, ordynator, lekarz czy pielęgniarka, a więc personel szpitala, robią wszystko, aby dzieci były najważniejsze, wyzdrowiały i wróciły do domu. Przypomina im o tymKarta Praw Dziecka Pacjenta, opracowana wspólnie przez Rzecznika Praw Dziecka i Rzecznika Praw Pacjenta.

Czym jest Karta Praw Dziecka Pacjenta? Jesteśmy pewni, że najlepiej wytłumaczą to Kuba i Buba – bohaterowie książki, którą oddajemy w Wasze ręce. Bliźniaki, w przystępny sposób, wyjaśnią, dlaczego warto słuchać wskazówek lekarza, do kogo zwrócić się o pomoc, kiedy ktoś bliski zachoruje, czym jest tajemnica lekarska, a także co można i czego nie można robić w szpitalu.

Kuba i Buba zdradzą Wam również najpilniej strzeżone sekrety szpitala, do którego trafili. Wspólnie przeżyjecie przygodę pełną zwrotów akcji i śmiechu. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej historii doskonale zrozumiecie, czym są prawa małego pacjenta.

Kuba i Buba w szpitalu - audiobook od Grzegorz Kasdepke możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć