Obłęd
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.39 / 5.00
liczba ocen: 597
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
22.80 zł
25.42 zł
25.42 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
23.55 zł
26.61 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Justyna Kopińska jest zwana mistrzynią polskiego reportażu. Jej książki są gwarancją wstrząsających doznań i ogromnej siły rażenia. Tym razem przychodzi do czytelnika z równie do głębi poruszającą, zbeletryzowaną opowieścią reportażową, zatytułowana Obłęd,.

Fabuła:

Jeden z początkujących reporterów otrzymuje informację o makabrycznych praktykach stosowanych na pacjentach jednego z polskich szpitali psychiatrycznych. Po przemyśleniu sposobów weryfikacji otrzymanego tropu, dochodzi do wniosku, że najbardziej rzetelnym i wiarygodnym będzie wniknięcie do zamkniętego świata i naoczne sprawdzenie szokujących informacji. Napotyka tam nagromadzenie takiej ilości zła, że dla przeciętnego człowieka jest ono niewyobrażalne. Najgorsze jednak jest to, że sprawcy zdają się czuć całkowicie bezkarni.

Obłęd to przerażające studium zła czynionego pod płaszczykiem dobra. To książka, w której treść jest ciężko uwierzyć i która pozostanie w głowie czytelnika już na zawsze.

Obłęd od Justyna Kopińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
CYTATY:
Nigdy na nikogo nie krzycz. Twój krzyk zostanie odebrany jako słabość. To tak, jakbyś dał drugiej osobie ogromną władzę nad sobą, skoro umiała cię wyprowadzić z równowagi.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć