ebook Pocztówki - audiobook
3.26 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 205)

Pocztówki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.11
Audiobook - najniższa cena: 20.30
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
20.30 zł Lub 18.27 zł
36.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
36.90 zł
31.34 zł
33.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich w styczniu, kiedy w Polsce jest szaro i zimno, wydają się strzałem w dziesiątkę. Słoneczne plaże, piękne widoki, hotel all inclusive. Żyć, nie umierać! A jednak i w słonecznym raju nie zawsze bywa idealnie…

PIERWSZA SERIA AGNIESZKI LIS!

Trudno powstrzymać się od złośliwych komentarzy, widząc turystkę w zbyt skąpym stroju czy małżeństwo objadające się w hotelowej restauracji. Gdy okazuje się, że przewodnik testuje nową trasę, w której nie ma ani widoków ani wygód, maski opadają – do głosu dochodzą najgłębiej skrywane sekrety i ukrywane latami kłamstwa. Bohaterowie będą zmuszeni spojrzeć w głąb siebie i odkryć swoje prawdziwe ja.
Agnieszka Lis w swojej powieści kreśli wyraziste portrety psychologiczne. Pokazuje, jakie emocje rodzą się w nas, gdy wymarzone wakacje zamieniają się w nieporozumienie. Czy ten urlop na zawsze zmieni życie bohaterów?

Pocztówki - audiobook od Agnieszka Lis możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć