ebook Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych - audiobook
3.81 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 380)

Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Kiedy masz zły czas, zaczyna dopadać Cię zwątpienie i zbyt bardzo przejmujesz się tym, co wszyscy dookoła o Tobie myślą, jak najszybciej sięgnij po doskonały poradnik Christela Petitcollina, z którego nauczysz się Jak mniej myśleć?

Co oznacza, że człowiek jest nadwydajny? Nadwydajny, to taki, który stanowczo zbyt dużo myśli, w jego głowie wszystko mknie z prędkością Formuły I, tworząc nieogarniętą plątaninę. Czując się całkowicie nierozumiany przez otoczenie, nieustannie poszukuje swojego miejsca, w końcu stając się całkiem wyobcowany.

Jeśli odkrywasz u siebie którąś z wymienianych cech, to właśnie dla tego człowieka jak Ty, Christel Petitcollin stworzył ten poradnik. Poradnik, który w prosty i szybki sposób nauczy umiejętnie wykorzystywać i kontrolować procesy myślowe zachodzące w głowie. Po tej lekturze, w końcu będziesz mógł spuścić parę, która do tej pory nagromadziła się pod Twoja „kopułą”, a Twój mózg przestanie być Twoim wrogiem, on zacznie być Twoim sprzymierzeńcem. W pełni wykorzystasz tę moc wspomnianego bolidu Formuły I i ujrzysz wszystkie możliwości jakie kryją się w Twojej głowie.

Nie zwlekaj dłużej i stań się świadomym sterem i szefem swoich myśli, które od teraz znajdą się pod Twoją absolutną kontrolą i pozwolą zaznać życia, jakiego nie doświadczyłeś do tej pory.

Audiobooka możesz wysłuchać w inspirującej i motywującej interpretacji Marty Król. 

Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych - audiobook od Christel Petitcollin możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć