Nie przestałyśmy być kobietami
3.09 / 5.00 (liczba ocen: 9)

Nie przestałyśmy być kobietami
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.79
wciąż za drogo?
26.64 złpremium: 17.76 zł Lub 17.76 zł
22.79 zł Lub 20.51 zł
23.09 zł
29.60 zł
29.60 zł Lub 26.64 zł
22.78 zł
24.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dziewczyny takie jak każda z nas. Miały takie same pragnienia i marzenia jak my – chciały kochać, przyjaźnić się, czuć się szczęśliwe i spełnione, ale w ich życie wkroczyła wojna i postawiła je przed zupełnie innymi wyborami…

Ty dziewczynom wojna odebrała rodziny i młodość, rzuciła daleko na wschód, gdzie dorastały w sowieckich kołchozach i syberyjskich tartakach. Większość nie miała nawet 20 lat, gdy wstępowały do armii, co było jedyną nadzieją na powrót do ukochanej Polski.
Chorobliwie ciekawska kresowiaczka Janka i zagubiona służbistka Ania jesienią 1944 roku wraz z pierwszą kompanią fizylierek z Samodzielnego Batalionu Kobiecego im. Emilii Plater wkraczają w ruiny warszawskiej Pragi i obejmują posterunki, by strzec to, co ocalało, przed hitlerowcami i szabrownikami. Czy w ogniu wojennych intryg jest szansa na kobiecą przyjaźń? Czy miłość w cieniu śmierci zawsze jest silniejsza? Ile znaczy radość z wolności, czyli z życia?

O Autorce:
WERONIKA WIERZCHOWSKA z wykształcenia chemiczka, przez lata zatrudniona w korporacji farmaceutycznej, potem w firmie kosmetycznej. Lubi mieszać, zarówno w chemicnych reaktorach, kuchennych garnkach, jak i w losach wymyślonych przez siebie postaci. Od dziecka kocha książki, co w końcu zaowocowało samodzielnymi próbami ich pisania. Fascynują ją historie interesujących, choć zapomnianych kobiet, które chętnie przypomina w swoich powieściach. Perypetie pań z dawnych epok często zestawia z losami współczesnych, dzielnych i niezwykłych Polek.

Nie przestałyśmy być kobietami od Weronika Wierzchowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć