ebook Jestem szczęśliwym singlem - audiobook
3.61 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 286)

Jestem szczęśliwym singlem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
25.48 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
26.54 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Poradnik bestsellerowej autorki. Beata Pawlikowska radzi w nim, jak stworzyć i utrzymać szczęśliwy związek.

„Wiedziałam, że muszę zostać w nieszczęśliwym związku i wiedziałam, że nie mam dokąd odejść. Wiedziałam, że jest mi źle z nim, ale byłoby mi jeszcze gorzej bez niego. Nie było więc wyjścia. Pozostawało więzienie.
Więzienie w moim własnym sercu pod wielkim głazem, który zwisał z jego krawędzi tak groźnie, że pewnego dnia mógł spaść, pociągnąć za sobą lawinę i zgnieść po drodze wszystko, łącznie ze mną i z całym moim życiem. 
Czy wiesz jak to boli?
Pewnie wiesz.
Jesteś jak dzikie zwierzę przykute do łańcucha i chociaż marzysz o wolności, to wiesz, że jeśli tylko zrobisz kilka kroków za daleko, łańcuch szarpnie cię za gardło i zatrzyma. I choć będziesz płakać, błagać Boga o pomoc i skarżyć się na swój los, nic się nigdy nie zmieni. Dlatego że tak już musi być.
Czy myślisz, że to jest miłość? 
W tej książce opowiem ci co odkryłam i zrozumiałam o miłości, związkach, emocjonalnym uzależnieniu, odzyskaniu wolności i szczęściu. I o tym, że znalazłam szczęśliwą miłość dokładnie wtedy, kiedy przestałam jej szukać” – Beata Pawlikowska 

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Jestem szczęśliwym singlem - audiobook od Beata Pawlikowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć