ebook Niewyjaśnione: Prawdziwe historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić
3.34 / 5.00 (liczba ocen: 526)

Niewyjaśnione: Prawdziwe historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 22.79
-40% 22.79 zł
Inne proponowane

Pewnego poranka w 2014 roku w stanie Wisconsin przerażony rowerzysta zauważa wyczołgującą się z leśnej gęstwiny zakrwawioną dziewczynkę. Na jej ciele jest dziewiętnaście ran zadanych kuchennym nożem. Wkrótce okazuje się, że do lasu zabrały ją i zaatakowały dwie dwunastoletnie przyjaciółki. Pytane przez policję, dlaczego to zrobiły, odpowiedziały, że tego chciał od nich Slender Man.

Richard MacLean Smith – twórca „najstraszniejszego podcastu świata” – opowiada prawdziwe historie, które nigdy nie doczekały się racjonalnego wyjaśnienia. Fascynuje, przeraża i stawia odważne pytania o nasze postrzeganie świata i granice wiedzy.

Czy krwawe wydarzenia w hotelu Cecil nie są wystarczającym dowodem, że nawiedzone domy istnieją? Czy Anneliese Michel naprawdę była opętana przez demona? Czy sześćdziesięcioro dzieci rzeczywiście mogło kłamać, że na szkolnym podwórku wylądowało UFO? Czy wraz z rozwojem internetu nasz umysł cofa się do wypełnionego upiorami i przesądami średniowiecza, a może to sieć daje schronienie nadnaturalnym groźnym istotom jak Slender Man?

Oto przyprawiająca o dreszcze podróż do granic ludzkiego poznania.

Czy odważycie się w nią wyruszyć?

Niewyjaśnione: Prawdziwe historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić od Richard MacLean Smith możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Przeciętnie sensacyjne czytadło, które czasem potrafi wywołać autentyczne dreszcze grozy. Atutem książki są ukryte w tekście lektury uzupełniające, a zatem bądźcie czujni, bo warto.Ocena: 4/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć