Leonardo da Vinci - audiobook
4.2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 27367)

Leonardo da Vinci - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 37.49
Audiobook - najniższa cena: 37.50
wciąż za drogo?
44.99 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
-24% 37.50 zł Lub 33.75 zł
38.90 zł
38.99 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
43.50 zł
44.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka Leonardo da Vinci autorstwa Waltera Isaacsona przeznaczona jest dla każdego czytelnika – tego młodszego i również tego dorosłego. Leonardo da Vinci był na tyle wszechstronnym człowiekiem, że każdy bez problemu znajdzie w tym e-booku swoje inspiracje. 

Autor bestsellerowych książek „Steve Jobs” i „Innowatorzy” usiłuje przybliżyć współczesnemu czytelnikowi postać najbardziej kreatywnego geniusza w dziejach człowieka – Leonarda da Vinci – malarza, naukowca i inżyniera. Geniusza o wielu pasjach, których pielęgnowanie doprowadziło go do rozbudzenia niesamowitej inwencji twórczej. Życie da Vinci ukazane zostało chronologicznie i opisane w taki sposób, aby czytelnik mógł poznać nie tylko fakty z życia artysty, ale także poznać wiele ciekawostek i mniej znanych faktów. Dzięki temu uzyskujemy wizerunek geniusza, który pozbawiony jest „spiżu” i jest bardziej bliski zwykłemu człowiekowi. 

Jednak nie jest to tylko książka ukazująca wyłącznie biografię człowieka. To doskonała pozycja, która w prosty i przystępny sposób ukazuje czytelników, że dla odważnego i głodnego wiedzy człowieka nie ma rzeczy niemożliwych. Dla takiego świat stoi bowiem otworem i od niego samego zależy, w  jaki sposób pokieruje swoim życiem i dokonaniami.   

Dbałość o szczegóły oraz drobiazgowość cechująca tę wspaniałą biografię powodują, że czyta się ją z ogromnym zainteresowaniem. Czytelnik odnosi wrażenie, że bliżej jej do arcyciekawej opowieści niż do biografii, która przedstawia jedynie suche fakty o człowieku – geniuszu wszechczasów.  

O e-audioooku Leonardo da Vinci blogerzy napisali:

Słowa Isaacsona, w przekładzie Michała Strąkowa, brzmią jakby panowie się znali i dzielili fascynację artyzmem i naukami, a odkrywanie za autorem nieznanych dotąd elementów z życiorysu da Vinci jest naprawdę niesamowite. To zdecydowanie najlepsza, najciekawsza i najlepiej spisana biografia, jaką miałam do tej pory okazję czytać. - Paula Sieczko - Rude recenzuje

Po tej książce spojrzycie inaczej na Leonarda i jego dzieła, i na wszystkich dziwaków, których znacie. Dowiecie się, jak opisać język dzięcioła. Będziecie chcieli zadawać więcej pytań. Przeczytajcie tę książkę i zainspirujcie się. - Diana Chmiel - Bardziej Lubię Książki Niż Ludzi

Zainspiruj się słuchając audiobooka w intepretacji Filipa Kosiora.

Leonardo da Vinci od Walter Isaacson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2024. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć