ebook Leonardo da Vinci - audiobook
4.2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 27367)

Leonardo da Vinci - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 28.34
Audiobook - najniższa cena: 41.85
wciąż za drogo?
46.49 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
-16% 41.85 zł Lub 37.67 zł
49.90 zł
49.99 zł
41.95 zł
44.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Książka Leonardo da Vinci autorstwa Waltera Isaacsona przeznaczona jest dla każdego czytelnika – tego młodszego i również tego dorosłego. Leonardo da Vinci był na tyle wszechstronnym człowiekiem, że każdy bez problemu znajdzie w tym e-booku swoje inspiracje. 

Autor bestsellerowych książek „Steve Jobs” i „Innowatorzy” usiłuje przybliżyć współczesnemu czytelnikowi postać najbardziej kreatywnego geniusza w dziejach człowieka – Leonarda da Vinci – malarza, naukowca i inżyniera. Geniusza o wielu pasjach, których pielęgnowanie doprowadziło go do rozbudzenia niesamowitej inwencji twórczej. Życie da Vinci ukazane zostało chronologicznie i opisane w taki sposób, aby czytelnik mógł poznać nie tylko fakty z życia artysty, ale także poznać wiele ciekawostek i mniej znanych faktów. Dzięki temu uzyskujemy wizerunek geniusza, który pozbawiony jest „spiżu” i jest bardziej bliski zwykłemu człowiekowi. 

Jednak nie jest to tylko książka ukazująca wyłącznie biografię człowieka. To doskonała pozycja, która w prosty i przystępny sposób ukazuje czytelników, że dla odważnego i głodnego wiedzy człowieka nie ma rzeczy niemożliwych. Dla takiego świat stoi bowiem otworem i od niego samego zależy, w  jaki sposób pokieruje swoim życiem i dokonaniami.   

Dbałość o szczegóły oraz drobiazgowość cechująca tę wspaniałą biografię powodują, że czyta się ją z ogromnym zainteresowaniem. Czytelnik odnosi wrażenie, że bliżej jej do arcyciekawej opowieści niż do biografii, która przedstawia jedynie suche fakty o człowieku – geniuszu wszechczasów.  

Rekomendacje: 

Słowa Isaacsona, w przekładzie Michała Strąkowa, brzmią jakby panowie się znali i dzielili fascynację artyzmem i naukami, a odkrywanie za autorem nieznanych dotąd elementów z życiorysu da Vinci jest naprawdę niesamowite. To zdecydowanie najlepsza, najciekawsza i najlepiej spisana biografia, jaką miałam do tej pory okazję czytać. - Paula Sieczko - Rude recenzuje

Po tej książce spojrzycie inaczej na Leonarda i jego dzieła, i na wszystkich dziwaków, których znacie. Dowiecie się, jak opisać język dzięcioła. Będziecie chcieli zadawać więcej pytań. Przeczytajcie tę książkę i zainspirujcie się. - Diana Chmiel - Bardziej Lubię Książki Niż Ludzi

Zainspiruj się słuchając audiobooka w intepretacji Filipa Kosiora.

Leonardo da Vinci - audiobook od Walter Isaacson możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć