ebook Odcień północy - audiobook
4.22 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 19197)

Odcień północy - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 13.90
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
27.70 złpremium: 17.87 zł Lub 17.87 zł
-39% 17.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
26.27 zł
30.01 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Tytuł z listy bestsellerów „Washington Post”, jedna z najchętniej kupowanych książek w serwisie Amazon, hit Top 3 Amazona. Kolejna powieść z gatunku współczesnego romansu uwielbianej przez czytelniczki autorki L.J. Shen.

„To miało być łatwe. Potrzebowałam pieniędzy. On potrzebował opiekunki, która powstrzyma go przed zaćpaniem się na śmierć. Zostałam wybrana specjalnie dla niego. Jestem odpowiedzialna. Optymistyczna. Ciepła. Niewinna. Powinnam być mądrzejsza. Alex Winslow. Brytyjska gwiazda rocka. Seryjny łamacz serc. Casanova o oczach w kolorze whiskey. „Nie zbliżaj się do diabła w skórzanej kurtce. On cię wykorzysta i zostawi”. I wiecie co? Nie posłuchałam. Podpisałam umowę. Trasa koncertowa po całym świecie. Trzy miesiące. Cztery kontynenty. Sto występów. Nazywam się Indigo Bellamy i zaprzedałam duszę wytatuowanemu bóstwu. Problem w tym, że Alexowi Winslowowi moja dusza nie wystarczyła. Wziął również moje ciało. A potem serce. Zabrał mi wszystko” – fragment powieści

Odcień północy - audiobook od L. J. Shen możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć