ebook Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój - osiągnij sukces - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4969) Ilość stron (szacowana): 240

Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój - osiągnij sukces - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
-46% 14.90 zł Lub 13.41 zł
-29% 27.93 zł Lub 25.14 zł
39.90 zł
39.90 zł
15.96 zł
31.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Autorzy bestellera Rework

Długie godziny pracy, życie w ciągłym biegu, wieczny niepokój i niedobór snu stały się punktem honoru dzisiejszych pracowników. "Muszę dać z siebie wszystko", "trzeba bardziej się starać", "muszę dłużej pracować" - taka postawa nader często zamiast do sukcesu prowadzi do wypalenia zawodowego, chronicznego zmęczenia i problemów ze zdrowiem. Skądinąd inteligentni ludzie wierzą, że bez poświęcenia resztek życia prywatnego i ciągłego chaosu nie mają szans na osiągnięcie wyznaczonych celów i pomyślny rozwój kariery. Tymczasem kluczem do zwiększenia wydajności jest ograniczenie czynników, które rozpraszają uwagę i są źródłem stresu.

Ta książka nie jest kolejnym poradnikiem o wyciskaniu z siebie resztek sił, aby osiągnąć mityczny sukces i bezustannie się rozwijać. To rzecz o tym, jak można prowadzić firmę i zarządzać zespołem, aby każdy wykonał dobrą robotę i miał dość czasu dla siebie. Przekonasz się, że spokojna praca, uważność, dużo wolnego czasu, sporo niezależności i konsekwentne ograniczanie niepotrzebnego stresu mogą w znakomity sposób przyczynić się do ciągłego i zrównoważonego rozwoju firmy. Dowiesz się, że powiedzenie stanowczego "nie" bezcelowej krzątaninie, wygórowanym celom, usilnym próbom wyprzedzenia konkurencji może w efekcie przynieść godziwy zysk i zadowolenie z życia. Poznasz techniki i strategie zarządzania, które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu, i raz na zawsze pożegnasz się z bezcelowym szaleństwem i stresem!

Dowiedz się, jak:

  • przyhamować niezdrowe ambicje i zacząć chronić swój czas
  • pracować bez utraty równowagi
  • nauczyć się doceniać kompromisy i używać słowa "nie"
  • wprowadzać kontrolowane zmiany
  • zacząć wybierać spokój

Nie szalej w pracy. Dbaj o równowagę!

Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój - osiągnij sukces - audiobook od Jason Fried, David Heinemeier Hansson możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć