ebook Piąta ofiara
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 3530) Ilość stron (szacowana): 560

Piąta ofiara
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.94
Audiobook - najniższa cena: 28.37
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
-23% 26.94 zł Lub 24.25 zł
32.18 zł Lub 28.96 zł
26.92 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Powieść autora „Czwartej małpy”. Stephen King, Dean Koontz i Thomas Harris mają potężnego rywala! Kryminał, który długo będzie niepokoił twoją wyobraźnię.

Chicago. Jedna z najsurowszych zim od wielu lat. Pod powierzchnią zamarzniętego jeziora zostaje odkryte ciało nastolatki Elli Reynolds. Dziewczyna zaginęła trzy tygodnie temu, tylko że jezioro jest zamarznięte od kilku miesięcy… Media uważają, że za porwaniem stoi seryjny morderca. Wkrótce giną kolejne ofiary. Instynkt detektywa Portera podpowiada mu, że sprawa jest początkiem czegoś bardzo złego.

Piąta ofiara od J. D. Barker możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Autor nie odpuszcza, a wręcz zwiększa napięcie, co wydawało się niemożliwe. Sprawca wspina się na wyżyny perfidii, ofiar przybywa, a determinacja systemu przybiera charakter największego priorytetu. Wyrafinowane tortury, mylne tropy, manipulacja - to musi sprawić, że poświęcisz tej opowieści dowolną porę swego cennego czasu. To będzie ostra jazda i ogrom emocji! Lektura zalecana!Ocena: 5+/6
©Opowiedziane.pl
Piąta ofiara to książka idealna na długie, jesienne wieczory. Chociaż czyta się ją naprawdę bardzo szybko, a to wszystko za sprawą wciągającej fabuły i przyjemnego stylu autora, to jest mocnym i obszernym thrillerem, który potrafi dać czytelnikom coś nowego, coś od siebie. Świetny klimat i wspaniała kreacja bohaterów to kolejne pozytywne aspekty tej historii, więc łatwo wnioskować, że jest to naprawdę jedna z tych powieści, którym warto poświęcić swój czas.

Cała recenzja na blogu: piąta ofiara

Ocena: 4/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć