ebook Wisząca dziewczyna - audiobook
3.86 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10718) Ilość stron (szacowana): 247

Wisząca dziewczyna - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.90
Audiobook - najniższa cena: 26.57
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
26.57 zł
-19% 28.72 zł Lub 25.85 zł
35.90 zł
35.90 zł
42.90 zł
Inne proponowane

W samym środku zasłużonej porannej drzemki w piwnicy komisariatu policji Carl Mrck, szef Departamentu Q, dostaje telefon od kolegi pracującego na wyspie Bornholm. Mrck nie jest zachwycony tym, że próbuje mu się wcisnąć nową sprawę, a kilka godzin później dowiaduje się czegoś, co sprawia, że także jego krnąbrna asystentka Rose wścieka się bardziej niż zazwyczaj. Carl nie ma wyboru pod jego wodzą Departament Q będzie musiał się zmierzyć z tragiczną, niemal nierozwiązywalną sprawą pewnej siedemnastolatki, którą znaleziono wiszącą na drzewie. Śledztwo zaprowadzi ich na daleki Bornholm, w sam środek kultu słońca. Carl, Assad, Rose i Gordon, nowy członek ekipy, będą próbowali udaremnić serię kolejnych morderstw oraz powstrzymać utalentowanego manipulatora, który nie pozwoli, by coś lub ktoś stanęło mu na drodze.

Lektura obowiązkowa dla miłośników gatunku i fanów skandynawskich zagadek. Booklist To nie książka dla ludzi o słabych sercach, a dla czytelników, którzy lubią czarny humor i błyskotliwych bohaterów; pokochacie Departament Q. Suspense Magazine

Wisząca dziewczyna - audiobook od Jussi Adler-Olsen możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć