ebook Rymowane dranie w tranie, czyli wiersze trudne niesłychanie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Rymowane dranie w tranie, czyli wiersze trudne niesłychanie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.00
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
19.00 zł Lub 17.10 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
23.90 zł
19.20 zł
21.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Szanowni Państwo!

Często rodzice lub opiekunowie małych dzieci pytają: „Co robić, aby moje dziecko nie miało w przyszłości problemów z mówieniem?”. W pytaniu tym zawarta jest troska o pierwsze kontakty werbalne pociechy. Coraz więcej dzieci ma problemy z mówieniem, a co za tym idzie, nie potrafi zwerbalizować swoich obserwacji, wyrazić słownie swoich uczuć i emocji, a w konsekwencji – nawiązać prawidłowego kontaktu z otoczeniem.

Książka, po którą Państwo sięgnęliście, jest zbiorem złożonym z czterech wcześniej opublikowanych tomików wierszy logopedycznych, ukazujących się w serii „Na końcu języka”. Ma ona zachęcić rodziców i dzieci do wspólnej zabawy słowem, a przez zabawę – korzystnie wpłynąć na rozwój mowy.

Adresatem wierszy są wszystkie dzieci, zarówno te prawidłowo rozwijające się, jak i te, które – z różnych powodów – rozwijają się wolniej.

Dranie w tranie, czyli wiersze trudne niesłychanie to zbiór tekstów, których czytanie i nauka będzie okazją do zabaw językowych.

Iwona Podlasińska – logopeda

Do książki dołączona jest płyta CD, na której studenci słynnej łódzkiej Szkoły Filmowej recytują niesłychanie trudne wiersze.

Rymowane dranie w tranie, czyli wiersze trudne niesłychanie - audiobook od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć