ebook Z miłości? To współczuję: Opowieści z Omanu - audiobook
3.78 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2379)

Z miłości? To współczuję: Opowieści z Omanu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.18
Audiobook - najniższa cena: 33.89
wciąż za drogo?
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
33.89 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Opowieść o współczesnym Omanie. Agata Romaniuk z dużą wnikliwością i wrażliwością przygląda się ludziom, którymi rządzi wiekowy, bezdzietny i samotny sułtan. Jedyny taki władca w krajach Zatoki Perskiej…

„Z miłości? To współczuję” to opowieść o współczesnym Omanie. O kobietach i mężczyznach, którzy skrywają namiętności pod diszdaszami i abajami, a potajemnie korzystają z Tindera. O umowach przedślubnych, do których warto wpisać sumę, jaką dostanie żona za urodzenie każdego dziecka, a także obietnice finansowania przez męża studiów medycznych. O kraju, w którym kobiety wolą się zaszyć przed ślubem, żeby udawać dziewice. Jest to wreszcie reportaż o miejscu, w którym kontraktowe małżeństwa wciąż są codziennością, a zakochani wbrew woli rodziców mogą zwrócić się do sułtana Kabusa Ibn Sa’ida z prośbą o błogosławieństwo.

Z miłości? To współczuję: Opowieści z Omanu - audiobook od Agata Romaniuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć