ebook Legion: Kłamstwa patrzącego
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 4787)

Legion: Kłamstwa patrzącego
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 7.90
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
13.59 zł Lub 12.23 zł
15.99 zł Lub 14.39 zł
7.90 zł
14.87 złpremium: 9.59 zł Lub 9.59 zł
13.15 zł
13.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Stephen Leeds, znany również jako „Legion", cierpi na wyjątkowe zaburzenie psychiczne. W ciągu kilku godzin może stać się ekspertem z dowolnej dziedziny. Za każdym razem, gdy opanuje kolejny zakres wiedzy, powstaje nowy „aspekt” Stephena. Czy jest schizofrenikiem? Być może. Czy czyni go to niewiarygodnie sprawnym agentem specjalnym? Z całą pewnością. Oto jego ostatnia, być może najdziwniejsze przygoda.

Kolejna przygoda Stephena Leedsa zaczyna się od dwóch niezwiązanych ze sobą wydarzeń: zniknięcia Armanda, jednego z licznych „aspektów” Stephena, i niespodziewanej prośby o pomoc ze strony Sandry, kobiety, która przed wielu laty pomogła mu żyć z zaburzeniami... a ich połączenie prowadzi do złowrogiej firmy technologicznej specjalizującej się w zaawansowanych technikach penitencjarnych.
Oryginalna, ambitna i niesamowicie wciągająca historia przedstawia Stephena Leedsa w najlepszej formie – jako frapującego bohatera i człowieka bezustannie starającego się zrozumieć swoją podzieloną naturę i nad nią zapanować.

Legion: Kłamstwa patrzącego od Brandon Sanderson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć