ebook Karpie bijem - audiobook
3.42 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1334)

Karpie bijem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 24.02
wciąż za drogo?
24.02 zł
-14% 27.97 zł Lub 25.17 zł
29.94 zł Lub 26.95 zł
32.90 zł
27.94 zł
29.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Dla fanów humoru na najwyższym poziomi no i oczywiście samego szalonego bimbronika, egzorcysty-amatora - Jakuba Węrdowycza - pozycja obowiązkowa. Karpie bijem to już IX tom serii.

W kolejnym już tomie przygód, szanowny czytelnik, beż żadnego skrępowania może dowiedzieć się czego należy dokonać aby Baba Jaga mogła zmienić się w broń Ostatecznej Zagłady? Poruszone zostają także niebanalne tematy związane z realizacją w Dębince konwergencji kultur. Można także bez wątpienia ustalić, jakie zagrożenia mogą wynikać ze świętowania Dnia Przytulania, a także czy samogon ma cokolwiek wspólnego z syndromem sztokholmskim?

I czego tu jeszcze nie ma?, Bo wyobraźnia autora zdaje się nie mieć końca. Wędrowycz wyruszy na pomoc swojemu wnuczkowi, po drodze, w podróży przewinie się śmierć no i oczywiście tytułowe karpie.

A swoją drogą, kto by nie chciał mieć takiego odjazdowego dziadka?

Uwaga! Uwaga! Treść powoduje nieustające bóle mięśni brzucha i może wywoływać kompulsywne napady śmiechu. Zdarzają się też parsknięcia oraz pobłażliwe spojrzenia współtowarzyszy.

Rekomendacje:

Niezawodny sposób na dawkę dobrego humoru i rozluźnienie po stresujących wydarzeniach? Twórczość Adama Pilipiuka! Przy lekturze Karpie bijem zaśmiewałam się w głos, śledząc nieznane wcześniej przygody Jakuba Wędrowycza. – Martyna Pokrzywa – Zaczytana Majka

O szalonych przygodach Wędrowycza z tego audiobooka możesz posłuchać w interpretacji Grzegorza Pawlaka. 

Karpie bijem - audiobook od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć