ebook Cień i kość
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 227261)

Cień i kość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.52
wciąż za drogo?
31.62 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
-21% 26.52 zł
28.90 zł Lub 26.01 zł
29.91 zł Lub 26.92 zł
-25% 25.50 zł
26.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Pierwsza część słynnego uniwersum Griszów. Osierocona i nikomu niepotrzebna Alina Starkov jest żołnierką, która wie, że może nie przeżyć swojej pierwszej wyprawy do Fałdy Cienia – połaci nienaturalnego mroku, na której wprost roi się od potworów. Kiedy jednak jej pułk zostaje zaatakowany, Alina wyzwala w sobie uśpioną dotąd moc, o której istnieniu nie miała pojęcia…

Żołnierka. Przywoływaczka. Święta.
Alina wkracza do ociekającego przepychem świata monarchów i dworskich intryg, gdy podejmuje szkolenie wśród griszów, wojskowej elity swojego kraju, i daje się zauroczyć ich niesławnemu dowódcy, zwanemu Zmroczem. Zmrocz uważa, że Alina potrafi przywołać moc zdolną zniszczyć Fałdę Cienia i zjednoczyć rozdarty wojną kraj – w tym celu musi jednak zrozumieć i opanować swój nieokiełznany dar.
Królestwo znajduje się w coraz większym niebezpieczeństwie, a Alina poznaje tajemnice swojej przeszłości i dokonuje niebezpiecznego odkrycia, które może zagrozić nie tylko wszystkiemu, co kocha, lecz także przyszłości całego kraju.

Cień i kość od Leigh Bardugo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć