Cień Nocy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.07 / 5.00
liczba ocen: 144667
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
43.00 złpremium: 25.80 zł
36.55 zł
36.55 zł
36.55 zł
43.00 zł
Pozostałe księgarnie
-32% 26.23 zł
33.85 zł
34.40 zł
38.27 zł
43.00 zł
43.00 zł
Opis:

W świecie czarownic, demonów i wampirów chwieje się krucha równowaga. Zakazana miłość Diany i Matthew naruszyła prawa rozdzielające istoty. Oboje muszą przenieść się w przeszłość, żeby odnaleźć rękopis, w którym kryje się ich nadzieja na przyszłość.

Kiedy Diana Bishop, pochodząca z rodu potężnych czarownic, odkryła w Bibliotece Bodlejańskiej ważny alchemiczny manuskrypt, zapoczątkowała wojnę, podczas której związała się z długowiecznym wampirem Matthew Clairmontem. Teraz pokojowa koegzystencja czarownic, demonów, wampirów i ludzi jest poważnie zagrożona. Szukając bezpieczeństwa, Diana i Matthew przenoszą się do roku 1590. Wkrótce jednak zdają sobie sprawę, że przeszłość może nie zapewnić im schronienia. Odzyskawszy swoją poprzednią tożsamość poety i szpiega królowej Elżbiety, wampir znajduje oparcie w grupie radykałów znanej jako Nocna Szkoła. Wielu z nich to niezdyscyplinowane demony i twórcze umysły tamtych czasów, takie jak: dramatopisarz Christopher Marlowe i matematyk Thomas Harriot. Razem z Matthew i Dianą przeczesują Londyn z okresu Tudorów w poszukiwaniu Ashmole’a 782 i czarownicy, która nauczy Dianę, jak zapanować nad jej niezwykłą mocą…

Cień Nocy od Deborah Harkness możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
CYTATY:
Najbardziej przerażające potwory zawsze wyglądają jak zwykli ludzie.
Dla Boga nie ma znaczenia, kto klęczy.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć