ebook Too Late
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 33525)

Too Late
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.99
wciąż za drogo?
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Too Late to zaskakująca i jeszcze bardziej ekscytująca, nawet najwierniejszych czytelników autorki bestsellerowej autorki New York Timesa - Colleen Hoover.

Fabuła:

Sloan jest samotna i opuszczona, pomimo tego, że jest w związku z Asą – narkotykowym dilerem. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, ze ten związek jest jak najbardziej toksyczny i nie rokuje na przyszłość. Nie ma w nim żadnej czułości, młoda dziewczyna zaznaje jedynie pogardy, wiele bólu i upokorzeń. Asa jest ogromnie zazdrosny o swoją dziewczynę, jednak miłość, o której właściwie tak niewiele wie, przysłaniają mu coraz bardziej jego nałogi. Ciągłe imprezowanie, seks i narkotyki zdają się już być jego całym życiem. A Sloan, poniżona, doświadczająca ciągłej przemocy czuje już tylko nieustający i obezwładniający strach. Kiedy poznaje Cartera, jej serce aż krzyczy ze szczęścia, przestaje czuć się osamotniona, ktoś wreszcie ją docenia, nie zaś tylko w kółko poniża. Sloan zaczyna sobie wyobrażać, że Carter przyniesie jej wybawienie od piekła, które zgotował Asa. Wkrótce Asa dowiaduje się o romansie, i wtedy dla Sloan i Cartera zaczyna się czas prawdziwych kłopotów.  

Too Late nie jest tylko romansem przesiąkniętym scenami seksu. To porywająca i obezwładniająca duszę opowieść o ludzkich nałogach, poświęceniu, sile miłości i wierze w innego człowieka. To zarazem książka, z której emocje przenikną do Ciebie i pozostaną w Tobie na długi czas.  

Too Late od Colleen Hoover możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Miłości się nie szuka. Miłość odnajduje nas.
Nikt nie powinien iść przez życie z poczuciem, że jest nieważny.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć