ebook Sztuka gotowania
4.49 / 5.00 (liczba ocen: 41)

Sztuka gotowania
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - najniższa cena: 33.90
wciąż za drogo?
33.90 zł
47.59 zł Lub 42.83 zł
55.99 zł Lub 50.39 zł
43.67 zł
-5% 47.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)

Kolejna książka w dorobku autorki bestsellerowego „Leksykonu smaków”. Odkrywa zasady leżące u podstaw wszystkich przepisów. Dzięki tej publikacji poczujesz się swobodniej w kuchni, nauczysz się, jak „działają” przepisy, będziesz eksperymentować i bawić się smakami. Jeśli jesteś niewolnikiem książek kucharskich, a gotować umiesz tylko z nosem w przepisie, z pewnością jest to pozycja dla Ciebie.

Dzięki „Sztuce gotowania”, kolejnej książce autorki bestsellerowego „Leksykonu smaków”, dowiesz się, jak bawić się smakiem, a przede wszystkim jak po prostu gotować – bez odmierzonych proporcji i z góry ustalonych połączeń. W książce znajdziesz 77 podstawowych receptur, których opanowanie pozwoli ci na pełną improwizację w kuchni. Wystarczy tylko otworzyć się na porady autorki, przyswoić sobie kilka reguł i nagle z nudnego odtwarzacza przepisów staniesz się kuchennym maestro.
„Sztuka gotowania” to niezwykle zabawna i inspirująca książka – po jej lekturze nic już nie będzie smakowało tak samo. To również jedyna i ostatnia książka kucharska, w którą warto się zaopatrzyć. Dalej czekają was już tylko przygody przy palniku!

Sztuka gotowania od Niki Segnit możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć