ebook Może tym razem
3.52 / 5.00 (liczba ocen: 498) Ilość stron (szacowana): 400

Może tym razem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.35
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
24.35 zł 20% rabatu
25.66 zł Lub 23.09 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
-17% 23.03 zł
25.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Jeden rok. Dziewięć zdarzeń. Dziewięć szans na miłość… Powieść mistrzyni komedii romantycznej Kasie West, autorki takich poczytnych tytułów jak „Chłopak z innej bajki” czy „P.S. I Like You”. Pokazuje, jak uczucie może zakwitnąć w nieoczekiwanych miejscach.

Sophie pracuje w lokalnej kwiaciarni, więc można ją spotkać na każdym wydarzeniu w jej małym rodzinnym mieście. Śluby. Pogrzeby. Grille. Imprezy sylwestrowe. Wymień jakąkolwiek okazję, a Sophie Evans na pewno tam nie zabraknie.
Andrew Hart jest uczniem prestiżowej szkoły, oprócz tego to pewny siebie i pyskaty arogant. Jako syn nowego szefa kuchni w mieście nagle musi uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach, w których bierze udział Sophie. Dziewczyna chce po prostu wykonać swoją pracę, a w międzyczasie dokończyć szkice, które mają zapewnić jej wstęp do wymarzonej szkoły architektonicznej. Ale na każdym kroku napotyka Andrew, który wchodzi jej w drogę i komplikuje życie. Pewnego dnia Sophie zaczyna się zastanawiać, czy wszystko, co jest w życiu piękne, musi być proste…

Może tym razem od Kasie West możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć