Wszyscy mówią na mnie Max
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.61 / 5.00
liczba ocen: 131
Ilość stron (szacowana): 280
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
24.20 zł
25.42 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
24.70 zł
24.82 zł
25.41 zł
26.91 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Powieść z uniwersum „Stranger Things”. Dowiedz się więcej o jednej z najciekawszych postaci 2. sezonu kultowego serialu Netflix „Stranger Things” i spojrzyj na innych bohaterów jej oczami. Ta książka pozwoli ci się przenieść do świata serialu i poznać jego kolejne tajemnice.

Maxine „Max” Mayfield, mistrzymi Dig Duga i deskorolki, w Gimnazjum Hawkins czuje się obco. Dopiero przyjechała do miasta, jej nieliczni przyjaciele zostali w San Diego, a w Hawkins są z nią tylko nieco oderwana od rzeczywistości mama, nieprzyjazny ojczym oraz nieprzewidywalny i przez to groźny przyrodni starszy brat – Billy. Kiedy więc Dustin i Lucas proponują jej wspólne spędzanie czasu z ich paczką, waha się tylko trochę. I to mimo że Mike patrzy na nią nieprzyjaźnie i mówi coś o tym, że ich magiem była Nastka, a Will naprawdę przypomina zombiaczka zgodnie ze swoim szkolnym przezwiskiem. Max jednak nie ma pojęcia, w co się pakuje i w co będzie musiała uwierzyć…

Recenzje blogerów
Książka ta stanowi tak naprawdę streszczenie drugiego sezonu serialu, opowiedziane oczami Max. Pojawiają się tutaj dodatkowe sceny z jej życia osobistego, chociaż mimo wszystko jest to przede wszystkim opisanie wydarzeń, które widzowie mogli już obejrzeć. Jest to praca raczej odtwórcza, bowiem Yovanoff raczej nie wymyśliła tutaj nic od siebie, jednak mimo wszystko udało jej się zaprezentować historię rudowłosej bohaterki w całkiem przyjemny sposób. Chociaż zdecydowanie nie jest to jakieś mocne uzupełnienie serialu, to mimo wszystko trzeba przyznać, że może stanowić klimatyczny powrót do tego świata.

Cała recenzja na blogu: Wszyscy mówią na mnie Max

Ocena: 4/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć