ebook Królewski skarb - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Królewski skarb - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.60
Audiobook - polecana oferta: 22.98
25.53 złpremium: 15.32 zł Lub 15.32 zł
22.98 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł Lub 25.42 zł
21.14 zł
22.43 zł
Inne proponowane

Szokujący napad rabunkowy, w który przypadkowo wmieszany zostaje adwokat – tata Helenki. Z jednej strony czyhają na jego życie bezwzględni bandyci, z drugiej – staje się głównym podejrzanym w śledztwie prowadzonym przez policję. Czy dziewczynka wraz z braćmi dowiedzie niewinności sędziego? I czy pewien tajemniczy duch lustra okaże się pomocny w schwytaniu złodziei?

Producentem audiobooka jest PRL Studio.
W Warszawie z ekspozycji giną klejnoty koronacyjne królowej brytyjskiej. W trakcie ucieczki jeden z trzech złodziei okrada swoich wspólników. Policji udaje się ustalić, że udał się do jednego z biurowców. Jego śladem podążają zarówno policjanci, jak i wściekli wspólnicy. Okazuje się, że w jednym z biur mieści się kancelaria adwokacka taty Helenki. To on staje się głównym podejrzanym o zorganizowanie napadu. Hela z braćmi, chcąc pomóc tacie, wszczynają więc własne śledztwo. Czy wspólnie uda im się odzyskać klejnoty i udowodnić niewinność adwokata? Czy tajemniczy duch lustra okaże się pomocny w schwytaniu złodziei?
Sensacyjna opowieść, która wzbudzi dreszczyk emocji i rozbawi nie tylko nastoletniego czytelnika.

Królewski skarb - audiobook od Jacek Dubois możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć